97/10/9 - 16:06
شماره مطلب : 11872

پویش ملی و جشنواره آدمک‌سازی «پنبه دانه» برگزار می شود

پویش ملی و جشنواره آدمک‌سازی «پنبه دانه» با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب و مفهوم ضرب المثل «شتر در خواب بیند پنبه دانه، گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه» برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، همزمان با روز بصیرت و میثاق امت با ولایت یوم الله نهم دی، پویش ملی و جشنواره آدمک‌سازی و دست‌سازه راهپیمایی «پنبه دانه» به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می‌شود.
پویش و جشنواره ملی «پنبه دانه » در راستای سخنان مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان خطاب به سران آمریکا و استکبار جهانی که از ضرب المثل عامیانه ((شتر در خواب بیند پنبه دانه ...)) پایه گذاری شده است.
با توجه به لزوم حضور پر رنگ و فعال انجمن‌های اسلامی مدارس در راهپیمایی 9 دی ، دانش‌آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان سراسر کشور در قالب گروهی و از طریق فضاسازی لازم چون پلاکارد، آدمک های دست ساز و یا تابلویی به نام انجمن اسلامی مدرسه در این گردهمایی حضور می‌یابند و همچنین دانش آموزان ، با ارسال عکس از دست سازه و کار هنری خود در راهپیمایی 9 دی در این پویش شرکت می کنند.
علاقه مندان می توانند تصویر آثار خود را تا 12 دی ما به کانال ارتباطی پویش پنبه دانه در پیام رسان های سروش و بله به آدرس@panbe_daneh ارسال نمایند
لازم به ذکر است به برگزیدگان این جشنواره دانش آموزی، 40 تندیس و کارت هدیه یک میلیون ریالی اهدا خواهد شد و استفاده از این آثار در بخش ویژه نمایشگاه مدرسه انقلاب از امتیازات نمایشگاه محسوب می شود.