97/10/10 - 12:17
شماره مطلب : 11876

حضور کادر اتحادیه انجمن های اسلامی استان خوزستان در مراسم راهپیمایی گرامیداشت 9 دی

مراسم راهپیمایی بزرگداشت حماسه نهم دی با حضور مسئول و دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی برگزار شد.
به گزارش روابط‌ عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان خوزستان،همزمان با سراسر کشور مراسم راهپیمایی بزرگداشت حماسه 9 دیماه با حضور کادر و مربیان و دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی و خیل عظیم مردم ولایت مدار و با بصیرت استان خوزستان برگزار گردید.
در این حجت الاسلام والمسلمین محمدیان با اشاره به لزوم جریان سازی و ایجاد بستر انگیزشی جهت قشر آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین پاسداری از آرمانهای والای امام راحل، شهدا و نظام مقدس اسلامی افزودند: اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش‌آموزان استان خوزستان ضمن گرامی‌داشت سالروز حماسه ۹ دی، به نمایندگی از نسل چهارم انقلاب اسلامی یکبار دیگر با رهبر و ولی خود بیعت تازه کرده و فریاد “لبیک یا خامنه‌ای” را اعلام می‌دارد.
در پایان این مراسم که در حرم مطهر علی بن مهزیار اهوازی برگزار شد ، بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان قرائت گردید که به شرح ذیل می‌باشد.
بسم الله الرحمن الرحیم
با این که تمام روزها و تمام چیزها از آن خدای متعال است،ولی اختصاص دادن روزهایی به نام <<ایام الله>> به خاطر آن است که فرمان و امر خدا در آن روزها چنان آشکاراست که برای فرمان جز خدا،هیچ گونه ظهوری باقی نمی ماند.نهم دی ماه روزی بود که در آن دست نصرت الهی به خوبی هویدا شد و خواب دشمنان دین و نظام بی تعبیر ماند.
یوم الله نهم دی، پتک محکم و کوبنده ای بر دهان یاوه گویانی بود، که دائما بر لسانشان اعتماد از دست رفته نسبت به نظام وانقلاب جاری بود.همان هایی که خواه یا ناخواه هم مسیر یزیدیان زمان شدند، و در قاب تصویر دشمن خوش درخشیدند. اما ملت مقتدر و مردم بصیر و شجاع ایران را خوب نشناخته بودند.
پس از روزهای باشکوه مقاومت در مقابل دژخیمان طاغوت و جانفشانی ها در برابر یاران درنده خوی استکبار و پس از آزمودن های فراوان در هشت سال دفاع مقدس و سپس در مراحل بعد از انقلاب و فتنه های متعدد توسط معاندین برای از بین بردن ارزشهای والای نظام،انقلاب اسلامی با فتنه بزرگتری روبرو شد که برای زدودن این فتنه باید جوانان نسل دیگری از همین مرز و بوم و فرزندان امام خامنه ای همچون پدران خود در گذشته فریاد ربنا را سر می دادند و بر این کلام نورانی ایستادگی می کردند تا بساط آن برای همیشه برچیده می شد.
برای تداعی دوباره عشق و شهادت در مدرسه انقلاب به تمامی دشمنان و یاوه گویان نیاز به حماسه ای دیگر بود.حماسه ای که در نهم دی ماه ٨٨ و پس از هتک حرمت به عاشورای حسینی رقم خورد و قلب همه دلدادگان به سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدلله الحسین علیه السلام و نظام اسلامی را به درد آورد.
در آن روز ملت ایران در راستای پاسداشت ارزشهای الهی و آرمانهای نهضت روح الله و به عشق ولایت به میدان آمدند تا سوت و کف حرامیان شامی را در نطفه خفه کنند و به عالم و آدم بفهمانند که در راه جانفشانی برای انقلاب اسلامی و امام و رهبر و دینشان با تمام توان و هستی خود  در رکاب هستند.
ما دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان شهیدپرور خوزستان ضمن پاسداشت و گرامیداشت این روز بزرگ و با عظمت و در آستانه ی چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی همراه با مردم بصیر و شجاع با صدای بلند اعلام میداریم که اعتقاد ما به نهم دی ماه همان اعتقاد امام امتمان امام خامنه ای است که فرمودند: نهم دی ماه ٨٨ حادثه کوچکی نیست،بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی،شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و بایدتلاش شود در سالگرد این حماسه،حرف اصلی ملت ایران،یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی تبیین شود.