97/10/15 - 15:54
شماره مطلب : 11891

دیدار مسئول اتحادیه استان فارس با مسئول امور بانوان استانداری

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان فارس به همراه معاون فرهنگی تربیتی خواهران اتحادیه با مسئول امور بانوان استانداری استان فارس دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان فارس؛ این جلسه با هدف بررسی آسیب های فضای جوان و نوجوان دانش آموز حوزه دختران همچنین چگونگی بهبود فعالیت ها با مشارکت نهادهای مربوطه بود.
 
ذاکرین در ابتدا با معرفی فعالیت های اتحادیه به تغییر روند برنامه ریزی در اتحادیه های انجمن اسلامی نسبت به سالهای قبل اشاره کرد و مربی محور بودن فضای حال حاضر اتحادیه را ناشی از نگاه تشکیلاتی جدید و تغییر فضای موجود نسبت به اوایل فعالیت اتحادیه عنوان کرد.
 
خانم دکتر دستغیب با اشاره به سابقه طولانی اتحادیه های انجمن اسلامی دانش آموزان در سال های پیش  ضرورت امروز را ایجاد کارگروهی منسجم متشکل از اتحادیه انجمن های اسلامی، بسیج دانش آموزی، سازمان دانش آموزی و هلال احمر با محوریت آموزش و پرورش را مهم و اثرگذار دانست و انتقال تجربه و برنامه ریزی در جهت فعالیت های مختلف پرورشی مهمترین هدف این کارگروه عنوان کرد.
 
معاون فرهنگی تربیتی خواهران اتحادیه استان فارس با بیان عملکرد این مجموعه در سالهای اخیر به خصوص در بخش دختران پرداخت و پرداختن به الگوهای زن تراز مومن و انقلابی همچنین معرفی آن به نسل دانش آموز را عامل هدفمندی و ایجاد روحیه نشاط در دانش آموزان دانست.
 
در پایان باتوجه به روند مثبت این دیدار و وجود دغدغه های مشترک زمینه های همکاری هرچه بیشتر بین امور بانوان استانداری و بخش خواهران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مورد تاکید قرار گرفت.