97/10/29 - 11:01
شماره مطلب : 11934

برگزاری جلسه قرارگاه متوسطه دوم برادران شهرستان بیرجند

جلسه قرارگاه متوسطه دوم برادران شهرستان بیرجند با حضور مربیان، مسئول شهرستان و معاونت برادران استان و با هدف برنامه ریزی برای برپایی نمایشگاه های مدرسه انقلاب در مدارس برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خراسان جنوبی، جلسه قرارگاه متوسطه دوم برادران شهرستان بیرجند روز چهارشنبه بیست و ششم دی ماه در محل سالن اجتماعات اتحادیه استان برگزار شد.
 
تیموری پور، مسئول اتحادیه شهرستان بیرجند و مربی قرارگاه متوسطه دوم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط سید محمد موسوی ضمن خداقوتی خدمت مسئولین انجمن، از اقدامات صورت گرفته برای نمایشگاه های مدرسه انقلاب تشکر و قدردانی نمود.
 
وی درادامه بیان داشت که نمایشگاه های مدرسه انقلاب امسال در دو بخش غیر نمایشگاهی و نمایشگاهی برگزار خواهد شد و از مدارسی که بتوانند گروه های سرود، تئاتر راه اندازی کنند و در مبحث داستان نویسی و خاطر نویسی انقلاب کار کنند به صورا جداگاته داوری خواهد شد و تقدیر به عمل خواهد آمد.
 
در ادامه مسئول اتحادیه شهرستان بیرجند موضوع رسانش را مورد بررسی قرار داد و خاطر نشان کرد که دانش آموزان در کنار مدرسه انقلاب نگاه ویژه ای به رسانش داشته باشند و از ظرفیت های مدرسه انقلاب نیز در بحث رسانش استفاده کنید.
 
تیموری پور در ادامه در بحث نمایشگاه مدرسه انقلاب خاطر نشان کرد که بخش ویژه ای در مدرسه انقلاب وجود دارد که شامل چهل برگ، هویت بانوی مسلمان و آیه سال می باشد که به صورت مجزا داوری می شود و نفرات برتر به صورت مستقل معرفی خواهند شد و همچنین دانش آموزان می توانند فعالیت های جانبی از برگزاری غرفه کتاب در کنار نمایشگاه مدرسه انقلاب نیز بهره ببرند و به معرفی کتاب “سرباز کوچک امام(ره)” و کتاب “سلام بر ابراهیم” بپردازند.
 
وی در ادامه افزود: مدارسی که به برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب نگاه خاصی دارند باید به چند نکته توجه داشته باشند اول باید به آثار تولیدی و کارهای دست ساز توجه کنند و دوم به مبحث روایتگری و انتخاب راویان توجه نمایند و از دیگر برنامه هایی که امسال نباید از آن غافل باشیم هم زمان بودن مدرسه انقلاب با ایام فاطمیه می باشد و می توان غرفه ای خاص نیز برای آن تدارک ببیند و همچنین برگزاری هیئت های مدرسه ای و شهری و برگزاری مراسم عزاداری با حضور دانش آموزان نباید فراموش شود.
 
در پایان مسئولین انجمن گزارشی ازاقدامات انجام شده از قبیل برگزاری جلسه هماهنگی با مدیر و معاونت و انتخاب مکان انجمن گزارشی را ارائه دادند و پیرامون هماهنگی با همه تشکلات و انتتخاب کادر اجرایی توضیحاتی را ارائه نمودند.