97/11/9 - 11:33
شماره مطلب : 11974

سرباز کوچک امام به مدرسه انقلاب آمد!

مسابقه کتابخوانی و پویش سراسری «کتاب قهرمان» با ترویج کتاب «سرباز کوچک امام» شامل خاطرات آزاده 13 ساله دفاع مقدس«مهدی طحانیان» ، ویژه دانش آموزان سراسر کشور برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، پویش مسابقه بزرگ کتابخوانی، با محوریت کتاب «سرباز کوچک امام» با محوریت خاطرات آقای مهدی طحانیان اسیر 13 ساله دفاع مقدس، به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار می شود.
 
کتاب «سرباز کوچک امام» روایت اسارت مهدی طحانیان، نوجوان 13ساله ای است که طی اتفاقات عجیب و خطرناکی، با شهادت چند قدم بیشتر فاصله نداشته ولی زنده می ماند.
 
در این پویش محتوای این کتاب ناظر به مفاهیمی چون صبر، استقامت، پایداری و مقاومت مد نظر قرار گرفته است تا برای داشتن سبک زندگی اسلامی الگویی از پایداری معرفی شود.
 
پویش سراسری «کتاب قهرمان» از اول دی ماه آغاز و تا پایان اسفند ماه ادامه خواهد شد. علاقه مندان می توانند با مراجعه به سامانه فروش سایت مدرسه انقلاب به نشانی madreseenghelab.com این کتاب را خریداری نمایند و یا همچنین در حاشیه نمایشگاه مدرسه انقلاب در این مسابقه شرکت نمایند.
 
گفتنی است به افراد برگزیده این پویش سراسری جوایز ویژه ای اهدا خواهد شد.