97/11/15 - 11:44
شماره مطلب : 12019

مجموعه کتاب های دیقه نود ویژه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم منتشر شد

مجموعه کتاب های دیقه نود ویژه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌های ریاضی و تجربی به همت موسسه علمی آینده سازان منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مدیر عامل موسسه علمی آینده سازان گفت:  مجموعه کتاب‌های دیقه نود، با رویکرد بسط و توسعه عدالت آموزشی و دسترسی آسان دانش‌آموزان سراسر کشور به محتوای آموزشی مفید و مناسب و بهره‌مندی تمام نوجوانان با هر بضاعت مالی از حداکثر امکانات آموزشی و در چارچوپ محتوای کتب درسی و مطابق با برنامه‌های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به رشته تحریر درآمده است. 
 
وی با اشاره به ویژگی‌های این کتاب گفت: درسنامه‌ی آموزش کامل در کم‌ترین حجم ممکن به همراه مثال‌های تشریحی مناسب و استاندارد، ویدیوی آموزش مباحث مهم توسط خود مولف، سوالات امتحانی استاندارد تالیفی در چارچوب کتاب درسی، تمارین مهم کتاب به همراه پاسخ‌های تشریحی و کامل به همراه  ویدیوی بررسی و تشریح تمارین مهم و کلیدی توسط خود مولف و نمودار جمع‌بندی و دسته‌بندی مخصوص هر درس جهت تثبیت و منظم ساختن مطالب در ذهن از جمله ویژگی های این کتاب می باشد. 
 
لازم به ذکر است مجموعه کتاب های دیقه نود زمستان 1397 در چاپ دو رنگ و در قطع جیبی ویژه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم منتشر شد.