97/11/21 - 13:12
شماره مطلب : 12035
دبیرکل اتحادیه در همایش چلچراغ انقلاب اسلامی استان گلستان:

چهار هزار جشن دانش آموزی در مدارس کشور برگزار می شود

به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان و با حضور دبریکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و مسئولین استانی، همایش "چلچراغ انقلاب اسلامی" در گلستان برگزار شد
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، این همایش با حضور دبیرکل اتحادیه، مسئولان استانی و دانش آموزان دختر گرگان برگزار گردید که دانش‌آموزان عضو قرارگاهی برگزاری برنامه را برعهده داشتند.
حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در همایش چلچراغ انقلاب اسلامی در گرگان اظهار کرد: به همت دانش‎آموزان انجمن اسلامی دانش آموزان به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سطح کشور 4 هزار جشن در سطح مدارس برگزار شده است.
دبیرکل اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان کشور ادامه داد: برگزاری نمایشگاه جشنواره انقلاب را داریم که در این جشنواره دانش‎آموزان ما در سطح مدارس نمایشگاهی را برپا می‎کنند که از نظر محتوا دارای سه محور دیروز، امروز و فردای ما است.
 تاریخی تاکید کرد: در بخش دیروز ما دانش‎آموزان چهره‎های انقلابی را مرور می‎کنند و در بخش امروز ما دانش‎آموزان با اتفاقاتی که پس از انقلاب افتاده و در بخش فردای ما دانش‎آموزان تصویری از آینده این نظام می‎سازند. 
وی با بیان اینکه این نمایشگاه در حال حاضر در بیش از 4 هزار مدرسه متوسطه در سطح کشور برگزار می‎شود، افزود: این نمایشگاه روایت محور است و به شکل غرفه در نظر گرفته شده که دانش‎آموزان در هر بخش دستاوردهایی که در این غرفه حاصل شده را ارائه می‎کنند.
 دبیرکل اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان کشور یادآور شد: این نمایشگاه از 12 بهمن در سطح کشور در نظر گرفته شده و تا 25 بهمن در سراسر کشور دایر است و در کنار این مدرسه کاردو انقلاب را در نظر گرفتیم که در مرحله استانی دانش‎آموزان به محله‎هایی که اتفاق ویژه افتاده حضور می‎یابند.
 تاریخی افزود: پس از مرحله استانی کاردو به مرحله کشوری راه می‎یابند و بیش از یک هزار نفر دانش‎آموزان از کاخ موزه قصر و ... در تهران بازدید می‎کنند و از شبکه امید نیز بازتاب جشنواره برگزار می‎شود.
 وی تاکید کرد: در بیش از 12 هزار مدرسه انجمن اسلامی داریم که در هر مدرسه 10 تا 15 نفر در دو متوسطه اول و دوم عضو انجمن اسلامی می‎شوند .
در پایان از مدیران برتری که در سالهای گذشته همکاری لازم را با دانش آموزان در نمایشگاههای مدرسه انقلاب داشتند تقدیر بعمل آمد .
 

 

تصاویر