97/11/24 - 16:05
شماره مطلب : 12059

حضور کادر و دانش آموزان اتحادیه خوزستان در مراسم راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی

دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی مدارس استان خوزستان ضمن شرکت در مراسم راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، پویش دانش آموزی، #در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب آمدم - زیرا ... را نیز برگزار نمودند
به گزارش روابط‌ عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان خوزستان، همزمان با سراسر کشور مراسم راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور کادر، مربیان و دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی و خیل عظیم مردم ولایت مدار استان خوزستان برگزار گردید. دانش‌آموزان با شرکت در این راهپیمایی بیعت دوباره‌ای داشتند با امام شهیدان، امام‌خمینی‌(ره) و شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و لبیک دوباره‌ای به امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و با بصیرت و هوشیاری اتحاد خود را به نمایش گذاشتند.
دانش آموزان حاضر از جمله علل حضور خود در این مراسم را ارج نهادن به آرمان های والای انقلاب و دفاع از ارزش های نظام و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان برشمردند و نیز پویش دانش آموزی ((در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب آمدم - زیرا ...)) را نیز برگزار نمودند.
در این مراسم که در خیابان سلمان فارسی برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین محمدیان با اشاره به حضور گسترده جمعیت دانش آموزی در این راهپیمایی گفت: دانش آموزان عزیز هم استانی امروز ثابت کردند که پیام این انقلاب را دریافت کردند و هویت دینی و مذهبی آنان به خوبی شکل گرفته است و این فرزندان انقلاب در آینده، راه شهدای دانش آموز را ادامه خواهند داد.
تصاویر