97/12/13 - 15:47
شماره مطلب : 12127

گام اول برای شکل گیری یک شبکه منسجم ،گسسته نشدن ارتباط فارغ التحصیلان اتحادیه است

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در جلسه با فارغ التحصیلان اتحادیه استان سیستان و بلوچستان بر لزوم مطالعه بیانیه گام دوم و گسسته نشدن ارتباط فارغ التحصیلان اتحادیه تاکید نمود
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با فارغ التحصیلان اتحادیه استان سیستان و بلوچستان نشست صمیمی را برگزار نمود.
 
حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: گام اول برای شکل گیری یک شبکه منسجم متعهد کارآمد گسسته نشدن ارتباط  فارغ التحصیلان اتحادیه است، در اتحادیه کشور سالانه 7 هزار فارغ التحصیل فقط مسئول انجمن داریم.
 
دبیرکل اتحادیه ضمن تاکید بر مطالعه دقیق بیانیه گام دوم اظهار داشت: بیانیه گام دوم، حجت را بر ما تمام کرده است و مخاطب اصلی این بیانیه جوانان کشور هستند؛ مقام معظم رهبری در این چند سال اخیر جوانان را بیشتر مخاطب خود قرار داده اند و این یعنی مسئولیت و وظیفه جوانان سخت تر است به کار گیری اصطلاحتی ویژه جوانان مومن و انقلابی مانند افسر جنگ نرم و عبارت بسیار حساس آتش به اختیار نشان از میزان اهمیت و تاثیرگزاری جوانان در کشور دارد.
 
وی در ادامه افزود: آتش به اختیار یعنی ستاد های مرکزی و ستاد های حکومتی اختلال دارند ، شما جوانانی که در کف میدان هستید بنا به مسئله هایی که در کف میدان هست تصمیم بگیرید و اجرا کنید.
 
تاریخی در پایان بیان داشت: بعد از صدور بیانیه شرعا و عرفا تکلیف بر گردن ماست؛ در این شرایط نابسامان مدیریتی وظیفه ما چیست و ما برای بهبود کشور چه کار باید بکنیم؟ دنبال این نباشیم به اشتباهات خطاهای دولت گیر کنیم و در جا بزنیم بلکه تجارب بسیار موفقی در کشور وجود دارد که وقتی مردم تصمیم بگیردند کاری رو انجام بدهند می توانند انجام دهند حتی اگر دولت مردان نالایق و ناشایست داشته باشند.