97/12/14 - 09:53
شماره مطلب : 12128
مدیر روابط عمومی اتحادیه خبر داد:

نمایه جدید پورتال ملی اتحادیه در آستانه رونمایی

مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از رونمایی پورتال ملی اتحادیه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،مدیر روابط عمومی اتحادیه با اشاره به رونمایی پورتال ملی اتحادیه گفت: برنامه ریزی ما برای تغییرات اساسی در پورتال ملی اتحادیه انجام شده و در سه مرحله اقدام به اصلاحات وبسایت خواهیم کرد که نخستین مرحله از این اصلاحات تقریبا نهایی شده و به زودی در وبسایت اتحادیه اجرا و رونمایی می شود. 
 
مرادخانی ادامه داد: وبسایت اتحادیه به سمتی خواهد رفت که هویت کلان اتحادیه را به نمایش بگذارد و از حالت پورتال داخلی به وبسایتی تبدیل شود که برای عموم مردم و دانش آموزان مفید بوده و هر کس وارد آن می شود بتواند به اطلاعاتی مختصر و مفید و در عین حال جامع از اتحادیه دست یابد. از این منظر در پوسته جدید سایت، درگاه هایی را برای توضیح بیشتر فعالیت های شاخص و هویت ساز اتحادیه خواهیم داشت. ضمن آن که تلاش کرده ایم تا در طرح های گرافیکی هم به سمتی حرکت کنیم که نمایانگر هویت دانش آموزی و پویایی و نشاط نوجوانانه باشیم.
 
مرادخانی خاطرنشان کرد: در پوشش اخبار هم تمرکز ما بر فعالیت های دانش آموزی و شاخص نوجوانان مجموعه خواهد بود و بنا نداریم صرفا تریبون اعلام جلسات و بازدیدها بمانیم. هویت بالنده ی اتحادیه، هویت دانش آموزی است و اخبار ما نیز از اخبار اعلامی و خشک به سمت فعالیت های پرنشاط و خلاقانه دانش آموزان در سراسر کشور خواهد رفت. ضمن آنکه در پوسته نمایشی اخبار هم تغییراتی اعمال شده که این بخش از سایت را چابک تر و قابل دسترس تر می کند.
 
مدیر روابط عمومی اتحادیه در پایان گفت: مراحل دیگر تغییرات در پورتال ملی نیز در سال آینده به اجرا خواهد رسید.