97/12/18 - 09:32
شماره مطلب : 12131

اعتماد به جوانان همواره راهگشای امور بوده است

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه انقلابی بودن نسل چهارم وجهه تمایز انقلاب است، گفت: اعتماد به جوانان همواره راهگشای امور بوده است.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان حسین تاریخی پنجشنبه در آئین اختتامیه های نمایشگاه مدرسه انقلاب دختران و پسران استان کرمانشاه اظهار داشت: روحیه حماسی و غیرتمندانه دانش آموزان کرمانشاه همیشه برای ما مثال‌زدنی و متفاوت از سراسر کشور است.
 
وی افزود: یکی از دستاوردهای نظام پس از ۴۰ سال همین دهه هشتادی‌ها هستند که با اینکه انقلاب را درک نکردند و تصویری که از انقلاب دارند را فقط در فیلم‌ها، عکس‌ها و رسانه‌ها برایشان ایجاد شده است.
 
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: پس از گذشت ۴۰ سال این دهه با شور و انگیزه در مدارس فعالیت و دستاوردها و تاریخچه انقلاب را روایت می‌کنند و این در انقلاب‌های بزرگ دنیا بی سابقه است.
 
وی ادامه داد: یکی از وجوه متفاوت انقلاب اسلامی این است که توانسته پس از ۴۰ سال همچنان در نسل‌های آینده با شور و حرارت باقی بماند.
 
تاریخی همچنین روحیه ظلم‌ستیزی و مبارزه با ستم ملت ایران را بی نظیر دانست و خاطرنشان کرد: پیروزی در انقلاب اسلامی نشان داد که مردم ایران ظلم و ستم را نمی‌پذیرند و حتی وارد عرصه پیکار می‌شوند تا به پیروزی برسند.
 
وی تصریح کرد: مردم این مملکت هیچگاه از آرمان‌های خود کوتاه نیامدند اگرچه گاهی برخی از مسئولان در مقام خود متزلزل می‌شوند.
 
تاریخی خاطرنشان کرد: در بیانیه گام دوم که از سوی رهبر حکیم بیان شد مخاطب اصلی جوانان هستند و رده سنی آنها را از ۱۵ تا ۴۰ سال دانسته‌اند و این بدان معناست که بالاترین مقام این کشور توقع دارد که جوانان مسیر حرکت و توسعه این مملکت را به دست بگیرند و کشور را به افق‌های آرمانی نزدیک کنند
 
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: در طول ۴۰ سال انقلاب و همچنین هشت سال دفاع مقدس به این نتیجه رسیدیم که هر کجا به جوانان و دانش آموزان اعتماد کردیم موفق عمل کردیم و گره گشایی انجام شد.
 
لازم به ذکر است در پایان مراسمات از دست اندرکاران نمایشگاه های مدرسه انقلاب تقدیر بعمل آمد