97/12/18 - 16:32
شماره مطلب : 12139

دیدار کادر و اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان میاندوآب با امام جمعه این شهرستان

کادر و جمعی از اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان میاندوآب، در راستای بررسی بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب، با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان آذربایجان غربی، کادر و جمعی از اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان میاندوآب، در راستای بررسی بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب و به مناسبت هفته تربیت اسلامی، با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
در این دیدار ابراهیمی، مسئول شهرستان میاندوآب ضمن عرض تبریک هفته تربیت اسلامی به ارائه گزارش از اهم فعالیتها و اقدامات صورت گرفته پرداخت. در ادامه، درخصوص بیانیه گام دوم انقلاب نیز دانش آموزان نقطه نظرات خود را درخصوص وارد کردن بند اول و دوم بیانیه یعنی علم پژوهش و معنویت اخلاق را به فاز اجرایی و نحوه بهره برداری از آن را مطرح کردند.
امام جمعه شهرستان میاندوآب ضمن تقدیر تشکر از زحمات انجمن های اسلامی در مدارس،  تعدادی از دانش آموزان را به عنوان مشاور جوان امام جمعه  انتخاب کردند. ضمنا مقرر شد تا مشاورین جوان با برگزاری جلسات ماهانه با امام جمعه، در تصمیم  گیری های فرهنگی شهر نقش فعالی داشته باشند.
 
تصاویر