97/12/18 - 17:03
شماره مطلب : 12142

جشن اختتامیه نمایشگاه‌های مدارس انقلاب پسران استان گیلان برگزار شد

جشن اختتامیه نمایشگاه های مدرسه انقلاب پسران استان گیلان با حضور دست اندرکاران و دانش آموزان فعال در برپایی این نمایشگاه ها با شعار "لبیک دانش آموزان مدرسه انقلاب به پیام عاشقانه رهبر حکیم انقلاب " در رشت برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان در این مراسم با اشاره به اینکه بخش اعظمی از بیانیه گام دوم انقلاب مختص جوانان است، گفت: این اهمیت و جایگاه جوانان را در محضر رهبر انقلاب مشخص می کند.
 
یاسر تقوی، با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های مدارس انقلاب فرصتی در اختیار جوانان قرار داد تا بتوانند در مسائل مرتبط با انقلاب اسلامی مطالعه بیشتری کنند، افزود: دانش آموزان با مطالعه بر گذشته، تحلیل وضعیت کنونی و نگاه به آینده، برای برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب گام برداشتند.
 
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، با اشاره به اینکه انتظار داریم که با استفاده از توانایی و دل‌های پاک دانش‌آموزان و جوانان انقلابی گیلان به وظایف سنگین اتحادیه انجمن‌های اسلامی جامه عمل بپوشانیم، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب نیز اشاره کردند که کلید همه قفل‌ها و مشکلات، امیدواری به آینده و خوش‌بینی است.
 
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مسعود محمدزاده، یکی از اساتید و فعالان حوزه مهدویت نیز در این مراسم اظهار داشت: اگر بخواهیم به بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب لبیک گوییم باید بصیرت خود را افزایش دهیم، متأسفانه امروز شاهد هستیم که تعدادی از جوانان ستاره‌های هالیوود را می‌شناسند، اما نسبت به امام زمان(عج) شناخت ندارند.
 
حجت الاسلام و المسلمین مسعود محمد‌زاده با بیان اینکه ما در آخرت باید در درگاه الهی به میزان شناخت خود نسبت به امام زمان(عج) پاسخگو باشیم، ابراز داشت: جوانان انقلابی و مؤمن باید تا می‌توانند درس بخوانند و تلاش کنند که در جامعه اسلامی مفید باشند و عرصه‌های مختلف را خالی نگذارند.
 
وی با تأکید بر اینکه امروز 60 درصد پرفروش‌ترین فیلم‌هایی که در آمریکا و برخی کشورهای اروپایی وجود دارد مربوط به آخرالزمان است، افزود: اکثر این فیلم‌ها ضد مهدویت بوده و در این راستا بسیاری از فیلم‌های هالیوودی به پرفروش‌ترین فیلم‌ها تبدیل شدند.
 
این استاد و فعال حوزه مهدویت خاطرنشان کرد: متأسفانه امروز میزان شناخت سازمان سیا از امام زمان(عج) بیشتر از مسلمانان و جوانان انقلابی است و دشمنان اسلام به دلیل ترسی که از حضور حضرت ولی‌عصر(عج) دارند همچنان برای آن حضرت پرونده‌سازی کردند و اطلاعات جمع می‌کنند.
 
حجت الاسلام و المسلمین محمد‌زاده با اشاره به اینکه دشمنان اسلام و سینمای هالیوود با استفاده از چندین شیوه اجرایی در راستای اسلام‌ ستیزی تلاش می‌کنند، افزود: شیعیان و مؤمنان باید هوشیار باشند و نسبت به این شیوه‌ها و کارشکنی‌های دشمن پاسخ دندان‌شکن بدهند.
 
وی اظهار داشت: شیو‌های اسلام ستیزی دشمن در فیلم‌های هالیوودی شامل نشان دادن آمریکا به عنوان منجی، نشان دادن مسلمانان به عنوان ضد مسیح و ضد منجی، تحمیل تمدن غرب به مسلمانان و بیان شکست حتمی مسلمانان، تهاجم فرهنگی است.
 
این استاد و فعال حوزه مهدویت با اشاره به اینکه تهاجم فرهنگی و مقابله با مسلمانان از طریق ترویج انحرافات فرهنگی و جنسی از دیگر شیوه‌های اسلام‌ ستیزی دشمن در برنامه‌ها و فیلم‌های هالیوودی است، گفت: خشونت و جادوگری هم در این فیلم‌ها مشاهده می‌شود.
 
حجت الاسلام و المسلمین محمد‌زاده افزود: ترسیم ضدیت اسلام با تکنولوژی و بیان مخالفت اسلام با تکنولوژی و پیشرفت، جلوه دادن یهودیان در همه عرصه‌ها و تحقیر اسلام، ساخت بازی‌های رایانه‌ای منحرف که روی روح و روان کودکان تأثیر بسزایی دارد از دیگر برنامه‌های دشمن بر علیه اسلام و امام زمان(عج) است.
 
وی در پایان با بیان اینکه دشمن امروز در 800 سایت بر علیه مهدویت و اسلام در حال کار کردن است، گفت: ما باید برای حضرت ولی‌عصر(ع) و امام زمان خویش بیشتر کار کنیم و تنها، وب‌سایت و کانال زدن برای حضرت ولی‌عصر کافی نیست؛ بلکه در مرحله نخست باید بصیرت و شناخت خود را نسبت به آن حضرت افزایش دهیم.
 
در جریان این مراسم متن لبیک دانش‌آموزان مدرسه انقلاب به پیام نورانی و عاشقانه رهبر معظم انقلاب قرائت شد و گروه سرود مدافعان حرم لنگرود نیز برنامه سرود خود را اجرا کردند.
 
پخش کلیپ های تهیه شده از مدارس انقلاب توسط دانش آموزان و قرعه کشی اردوی زیارتی قم و جمکران از دیگر بخش های این مراسم بود.
 
در پایان از مسئولین انجمن های اسلامی مدارس برپاکننده نمایشگاه مدرسه انقلاب تقدیر شد.
تصاویر