97/12/21 - 12:39
شماره مطلب : 12153
صبح امروز صورت گرفت؛

تقدیر دبیرکل اتحادیه از عوامل برنامه تلویزیونی مدرسه انقلاب

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، آیین تجلیل از عوامل برنامه تلویزیونی مدرسه انقلاب که در دهه فجر ۹۷ روی آنتن شبکه امید سیما رفت در دفتر دبیرکل اتحادیه برگزار شد.
 
در این مراسم که با حضور عوامل برنامه و مسئولان اتحادیه صبح روز سه شنبه ۲۱ اسفند در فضایی صمیمی برگزار شد، سید محمدرضا نعمتی تهیه کننده برنامه تلویزیونی مدرسه انقلاب با اشاره به بازخوردهای مثبت این برنامه در شبکه های اجتماعی و نظرسنجی های شبکه امید سیما، ریتم تند و ضرب آهنگ پرنشاط دانش‌آموزی را ویژگی‌هایی برشمرد که از نظر مخاطبان جزو نقاط قوت برنامه به حساب می‌آمد و این برنامه را جزو پربیننده ترین برنامه های شبکه امید سیما کرده بود. 
 
هم‌چنین حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه ضمن تشکر از زحمات گروه برنامه ساز، ادامه مسیر همکاری و همراهی میان شبکه امید سیما و اتحادیه در تصویر کردن فعالیت های دانش آموزی داخل مدارس سراسر کشور را امری مهم برشمرد.
 
گفتنی است برنامه تلویزیونی مدرسه انقلاب به تهیه کنندگی سید محمدرضا نعمتی و اجرای سعید شهبازی با موضوع روایتگری دانش آموزان نسل چهارم و پنجم از دستاوردهای انقلاب اسلامی در بستر نمایشگاه مدرسه انقلاب در ایام دهه فجر ۱۳۹۷ از شبکه امید سیما پخش می‌شد.