97/12/27 - 12:50
شماره مطلب : 12159
استقبال گسترده دانش‌آموزی از یک کتاب کاربردی؛

"پرسمان دانش‌آموزی" به چاپ سوم رسید

کتاب پرسمان دانش آموزی که با موضوع پاسخگویی صریح و شفاف به شبهات دانش آموزی منتشر شده، مورد استقبال گسترده دانش آموزان سراسر کشور روبرو شده و چاپ سوم آن نیز منتشر شده است
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،یکی از اتفاقاتی که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان انجام شد، تهیه و تدوین کتاب پرسمان دانش‌آموزی بود. کتابی که به زبانی ساده و صمیمی و با رعایت ملاحظات علمی به سوالات دانش‌آموزان درباره موضوعات مختلف پاسخ می‌دهد. تدوین کتابی با این وصف و کیفیت کاری است که در کتاب پرسمان دانش‌آموزی برای نخستین بار با این شکل و کیفیت انجام گرفته است.
 
کتاب پرسمان دانش آموزی کتابی پیرامون پاسخگویی به سوالات دانش‌آموزان درباره انقلاب اسلامی، به چاپ سوم رسیده است 
 
سوالات نوجوانان در این کتاب در 5 فصل شامل جایگاه رهبری، نظام اسلامی، عملکرد مسئولان، تاریخ انقلاب، دین و روحانیت دسته‌بندی و تنظیم شده است.
 
انتشار این کتاب تاکنون با بازخوردهای بسیار مثبتی روبه‌رو شده است که نشان از اهمیت این موضوع و جای خالی آن داشت. به همین دلیل این کتاب در مدت کوتاهی به چاپ سوم رسیده و برنامه‌ریزی برای توزیع گسترده آن نیز درحال انجام است.
 
کتاب پرسمان دانش‌آموزی با موضوع انقلاب اسلامی و مسائل پیرامون در 208 صفحه و با تلاش مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان وابسته به دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تهیه و در انتشارات آینده‌سازان به چاپ رسیده است.