98/1/7 - 11:46
شماره مطلب : 12166
چابک و خوش رنگ و لعاب؛

پورتال ملی آینده سازان به‌روز شد

قالب جدید پورتال ملی اتحادیه انجمن های اسلامی با هدف بهبود در شیوه اطلاع رسانی، هماهنگی بیشتر با فناوری‌های جدید اینترنتی و جلب رضایت مخاطبین، رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در قالب جدید پورتال آینده سازان سعی شده از جاذبه های بصری و خلاقانه ای استفاده شود که روحیه نشاط نوجوانانه دانش آموزی را به مخاطب منعکس سازد.
همچنین قسمت های مختلف سایت با اخبار و مناسبت های روز قابل تطبیق بوده و از این حیث نیز شاهد چابکی بیشتر پورتال خواهیم بود.
 
یکی از قسمت های دیگری که در قالب جدید پیش بینی شده، صفحات مجزای فعالیت‌ها و مجموعه های مهم اقماری اتحادیه نظیر موسسه فرهنگی تبلیغی آینده سازان، انتشارات آینده سازان و برنامه ها و جشنواره های مهمی مانند مدرسه انقلاب، لشکر فرشتگان، رسانش، برهان و فکرانه می‌باشد که به مرور با تکمیل اطلاعات مربوط به هر صفحه شمای کلی از آن فعالیت یا مجموعه به دست مخاطب عام می دهد.
 
از دیگر تغییرات پرتال آینده سازان، افزایش دقت و کیفیت اخبار صفحه اول سایت است که با محوریت اخبار دانش آموزی و فعالیتهای خلاقانه نوجوانان اتحادیه با قالبی جدید به نمایش در می آید.
 
گفتنی است فاز دوم تغییرات پرتال ملی آینده سازان تا انتهای بهار سال جاری انجام خواهد شد.