98/2/17 - 12:44
شماره مطلب : 12209

تمدید حکم مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان بوشهر

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حکم مسئولیت عبدالرحیم افروغ به عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان بوشهر تمدید شد
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، عبدالرحیم افروغ  به عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان  بوشهر منصوب شد.
 
متن حکم عبدالرحیم افروغ  به شرح ذیل می باشد:
 
برادر ارجمند جناب آقای عبدالرحیم افروغ 
 
در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه 40 سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است.
این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت خطیر جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
بر این اساس، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، حکم مسئولیت شما را به مدت دو سال به‌عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان بوشهر»تمدید می‌نمایم.
مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.


                                                                                                              " و من ا... التوفیق "
 
                                                                                                                   حسین تاریخی