98/4/15 - 14:42
شماره مطلب : 12272
مسئول اتحادیه خراسان رضوی خبر داد:

تابستان پرشور خراسانی‌ها با «نیتروژن» و «فصل شکفتن»

دانش آموزان مشهدی با طرح های تابستانی «نیتروژن» و «فصل شکفتن» اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، به استقبال فصل تابستان می روند.
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مسئول اتحادیه خراسان رضوی از برگزاری برنامه های متنوع و بانشاط تابستانی اتحادیه این استان خبر داد.
 
سید قاسم حوائجی با اعلام این خبر، گفت : تقویت و حفظ روحیه نشاط در نوجوانان و جوانان و همچنین تنوع و خلاقیت در اجرای برنامه ها از مهمترین سرفصل هایی است که توسط مربیان و کارشناسان در فعالیت های اوقات فراغت امسال اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مورد توجه قرار گرفته و طراحی و برنامه ریزی شده است.
 
حوائجی افزود: برنامه هایی نظیر «نیتروژن» ویژه پسران و «فصل شکفتن» ویژه دختران دانش آموز پایه های هشتم و نهم مدارس شهر مشهد از ویژه برنامه های تابستانی اتحادیه است که با رویکرد نوجوان پسند و به روز و با هدف تقویت و گسترش انجمن‌های اسلامی در مقطع حساس متوسطه اول توسط مربیان و کارشناسان اتحادیه طراحی و در مرحله اجراست.
 
وی در توضیح این طرح های تابستانه گفت : در بخش دختران این طرح با عنوان « فصل شکفتن » و با رویکرد توانمندسازی دختران در حوزه های مختلف نظیر سبک زندگی، اخلاق و معنویت، اقتصاد، علمی و پژوهشی و در بخش پسران با نام « نیتروژن» با رویکرد مهارت افزایی در حوزه کسب و کار برنامه ریزی شده است؛ که دانش آموزان مستعد و علاقه مند به شرکت در این برنامه ها می توانند با مراجعه به پورتال اتحادیه خراسان رضوی با نام جنبش دانش آموزی به آدرس jonbesh.ir نسبت به ثبت نام در این برنامه های با نشاط و خلاقانه اقدام نمایند.
 
گفتنی است اردوی سرگروه ها و مربیان استان، اردوهای کنکور به در ویژه انجمنی های شرکت کننده در کنکور سراسری، اردوی آموزشی و تشکیلاتی «طلایه داران فردا»، گردهمایی سالانه و مراسم تحلیف مسئولین انجمن های اسلامی دانش آموزان استان از دیگر برنامه های متنوع اتحادیه خراسان رضوی است که در تابستان برگزار خواهد شد.