98/4/17 - 11:15
شماره مطلب : 12276
با محوریت تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی؛

۸۰۰ دانش آموز خوزستانی مهمان "فصل رویش"

مسؤول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان خوزستان از برگزاری دوره فصل رویش ویژه ۸۰۰ دانش آموز دختر و پسر خوزستانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام والمسلمین اکبر محمدیان، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان خوزستان با اشاره به برگزاری دوره فصل رویش ویژه دانش آموزان خوزستانی، گفت: این دوره با محوریت مباحث فرهنگی و آشنایی با دستاورد‌های انقلاب اسلامی برای ۸۰۰ دانش آموز دختر و پسر خوزستانی از ۹ تیرماه آغاز و تا ۱۵ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

 

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان خوزستان پیرامون فعالیت‌های تابستانه اتحادیه عنوان داشت: برنامه تابستانه فصل رویش در سه محور فرهنگی، معرفتی و دانش افزایی در همه دفاتر استانی (۱۶ دفتر) اتحادیه با حضور مدرسان مطرح استانی در حال برگزاری است و در پایان، اردوی ویژه برگزیدگان دوره به مشهدمقدس برگزار می‌شود.

 

وی در رابطه با محتوای دوره بیان داشت: محتوای دوره در رابطه با تهدید‌های صورت گرفته در بدنه قشر دانش آموز، پرسش و پاسخ با محوریت مباحث اعتقادی و دستاورد‌های انقلاب اسلامی ، دشمن شناسی و شیوه‌های تقابل با دشمنان است.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدیان خاطرنشان کرد: یکی از محور‌های دوره فصل رویش کار تشکیلاتی صرف با دانش آموزان است؛ از سوی دیگر ۸۰ درصد برگزاری برنامه‌های تابستانه و اجرای شان بر عهده دانش آموزان است.

 

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان گفت: تلاش داریم به صورت عملیاتی دانش آموزان را با کار تشکیلاتی، گروهی و جمعی در طول دوره‌های تابستانه آشنا کنیم تا در مدرسه از پس کار‌های مشترکی که به بدان‌ها محول می‌شود ، برآیند.

 

تصاویر