98/4/19 - 14:54
شماره مطلب : 12283

"هر دانش آموز انجمنی، یک مهارت" شعار برنامه های تابستانی استان خراسان جنوبی

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان جنوبی همزمان با شروع فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان گفت:برنامه های تابستانی ویژه دانش آموزان انجمنی با شعار هر دانش آموز انجمنی، یک مهارت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، جواد نصرآبادی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان جنوبی همزمان با شروع فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان گفت: اتحادیه خراسان جنوبی هر ساله برنامه های ویژه ای برای تابستان دارد. تابستان از طرفی فصل کاشت است، مسئولین جدید انجمن های مدارس آموزش میبینند و آماده می شوند و از طرفی فصل برداشت که ثمره ی فعالیت های سال گذشته در تابستان دیده می شود.

 

وی گفت: برنامه های تابستان چند دسته است. در درجه اول در جهت تحقق شعار هر دانش آموز انجمنی ،یک مهارت  کلاسهای اوقات فراغ  ویژه دانش آموزان انجمنی برگزار می شود که ازجمله آن ها می توان به فتوشاپ، رسانه، آشپزی، خیاطی، شنا، تیراندازی، ...اشاره کرد.این کلاسها با همکاری حوزه علمیه و حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می شود و تاکنون حدود 170 نفر دختر و پسردر این کلاس ها ثبت نام کرده اند.

 

نصرآبادی خاطرنشان کرد: قرارگاه های مدرسه ای و شهری در تمام شهرستانهای ما به طور مرتب تشکیل می شود و در روز ولادت حضرت معصومه، دهه کرامت، ولادت حضرت امام رضا(ع)، عید غدیر، دهه اول محرم مراسم هیئت انصارالمهدی خواهران برگزار خواهد شد و در بخش برادران نیز هیئت های هفتگی ما دایر است، در مناسبت های ذکر شده هم برنامه ویژه برگزر می شود، علاوه بر این ها با همکاری جامعه ای مشعر دوره های هیئت داری و آموزش مداحی برای آمادگی مراسم ویژه ماه محرم هم دیده شده.


مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خراسان جنوبی گفت: اردوهای یک روزه در داخل استان و اردوی طلایه داران ویژه مسئولین انجمن در مشهد برگزار خواهد شد.در زمینه فارغ التحصیلان هم در نظر داریم همایشی را برگزار کنیم و از ظرفیت آنها استفاده نمائیم.

 

تصاویر