98/4/25 - 12:53
شماره مطلب : 12292

دوره آموزشی پرورش گیاهان زینتی، چرم دوزی برنامه های خاص تابستانی گلستان

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان گفت: درفصل تابستان مهارتهایی به دانش آموزان ارائه می کنیم و پرورش گیاهان زینتی، چرم دوزی جزو برنامه های خاص تابستانی گلستان است.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، سید علی نقی حسینی ایزدی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان  گفت: تابستان فرصت بسیار مناسبی است و تشکل انجمن اسلامی قدر این ظرفیت و پتانسیل ویژه را می داند.

 

وی با اشاره به برنامه های تابستان استان گلستان گفت:اتحادیه برنامه های خیمه معرفت، قرارگاه و هیات های انصارالمهدی را در تابستان با قوت برگزار می کند و شعار هر انجمنی یک مهارت را سرلوحه  برنامه های تابستان قرار داده است در اتحادیه گلستان تلاش می کنیم مهارتهای مختلف را به دانش آموزان معرفی، تبلیغ و اجرایی کنیم .

 

حسینی با تاکید بر اهمیت اوقات فراغت دانش آموزان خاطرنشان کرد: مهارتهایی که به دانش آموزان ارائه می کنیم، در چند حوزه تقسیم بندی می شود مهارتهایی که در انجمن اسلامی مدرسه خیلی کاربردی است ازجمله فتوشاپ، تدوین فیلم و ... مهارتهایی که می تواند در آمدزا باشد و موجب تولید  شود مانند پرورش گیاهان زینتی، چرم دوزی و پرورش زالو و مهارتهایی که در زندگی شخصی خیلی بکار می آید . مانند : شیرینی پزی و آشپزی و ... برای اجرای این برنامه ها به جز ظرفیت فارغ التحصیلان اتحادیه از ظرفیت مجموعه های سراج، فنی و حرفه ای و جهاد دانشگاهی هم استفاده کردیم .

 

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان گفت: اتحادیه گلستان میزبانی برنامه ی ملی اردوی جهادی را دارد که از 22 تیر با حضور دانش آموزان از سراسر کشور در شهرستان آق قلا برگزارشده است و همچنین دو اردوی طلایه داران ویژه دختران و پسران در اردوگاه شیرآباد خان ببین برگزار می شود.