98/5/2 - 13:17
شماره مطلب : 12308

چهره های ماندگار صنعت مهمان «فرزندان آفتاب» شدند

هـمایش فرزندان آفتاب با حضور اولیا دانش آموزان منتخب اتحادیه شهر تهران با موضوع ارتباط صحیح تربیتی اولیاء با فرزندان و زمینه سازی برای مهارت آموزی و اشتغال در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، هـمایش فرزندان آفتاب با هدف ارتباط صحیح والدین با دانش آموزان انجمنی و تشریح برنامه اتحادیه در حوزه مهارت آموزی، فرصت های شغلی و اشتغال پایدار در سال رونق تولیـد ملی در فرهنگسرای اندیشه برگزار گردید.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و برخی نخبگان و اساتید دانشگاهی، مهمان ویژه این همایش بودند.

 

در این همایش چهره های موفق و کارآفرینان برتر کشور نیز حضورداشتند هومن زنگنه کارآفرین برتر کشور و بهروز فروتن خالق برند بهروز و چهره ماندگار صنعت از چهره های شاخص کشور در حوزه صنعت و کارفرینان برتر کشور بودند که در این نشست تقدیر شدند

 

 فروتن چهره ماندگار صنعت، در سخنرانی در این همایش از شکست های پی درپی و تلاش بی وقفه خود، برای رسیدن به موفقیت گفت و از خانواده ها خواست تا در کنار معنویت بطور جدی برای فرزندانشان برنامه شغلی و کار داشته باشند و اجازه ندهند بچه ها بیکار و بی برنامه باشند.

 

 وی گفت: بچه ها رو باید از همان کودکی مسئولیت پذیر بار آورد و از آنها کار و تلاش بطور جدی خواست تا در آینده موثر باشند، این یکی از رمزهای موفقیت است.
 

زنگنه مدیرعامل هدلینگ ساخت طلا و جواهرات زرین نیز به عنوان دیگر سخنران این نشست از موفقیت های افرادی گفت که با ورود به عرصه گوهر تراشی توانستند به جایگاه های خوبی دست پیداکنند و مسیر آینده متفاوتی را تجربه نمایند و این جز با تلاش و اراده خودشان اتفاق نیفتاده است.

 

زنگنه تاکید کرد که علاقه مندان برای کسب مهارت گوهر تراشی و فلزات گرانبها میتوانند از طریق تفاهم نامه ای که با اتحادیه منعقد خواهد شد با قیمت بسیار مناسب تری وارد این صنعت پر سود شوند.

 

در پایان برنامه از دکتر زنـگنه و مهندس فروتن برای کمک به کارآفرینی و اشتغال در مجموعه انجمن های اسلامی دانش آموزان، تـقدیر به عمل آمد.

 

تصاویر