98/5/7 - 09:05
شماره مطلب : 12313

"موفق باش " طرحی نو، ویژه دانش آموزان انجمنی قم

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قم از طرحی نو با عنوان "موفق باش" ویژه دانش آموزان انجمن های اسلامی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قم، خضری فرد مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان  استان قم ضمن تاکید بر ضرورت بهره مندی حداکثری دانش آموزان و اعضای انجمن های اسلامی از فرصت طلایی جوانی و به ویژه اوقات فراغت فصل تابستان گفت: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قم در تابستان 98، برگزاری دوره طلایی «موفق باش» را برای دانش آموزان دوره ابتدایی، متوسطه اول و دوم در دو حوزه دختران و پسران برنامه‌ریزی و اجرا نموده که با استقبال بی نظیر دانش آموزان همراه بوده است و حدود هزار 300 نفر از دانش آموزان استان در این طرح شرکت نموده اند.

 

وی گفت: در این طرح برنامه های متنوع آموزشی، فرهنگی، تربیتی و تفریحی در نظر گرفته شده که در حوزه آموزش کلاس های علمی؛ بسته ویژه موفق باش ((شامل مهارت‌های تفکر و خلاقیت، استعدادشناسی و مهارت های زندگی و مخترع پروری(با حضور استاد عبدالله زاده با بیش از چهارصد اختراع) و ...)) ، نجوم، رباتیک، آمادگی کنکور، تقویت درسی، آمادگی برای آزمون تیزهوشان و ... و در حوزه کلاس های آموزشی ادبی و هنری کلاس های نویسندگی، نمایش نامه نویسی، تئاتر، مداحی و گرافیک و تدوین و در حوزه فرهنگی تربیتی نیز حلقه های معرفت، هیئت دانش آموزی و اردوهای تفریحی تربیتی اجرا و در ضمن برنامه های تفریحی ورزشی پارک آبی، سالن، بازدیدها و اردوهای یک روزه بیرون شهری ویژه دانش آموزان انجمن های اسلامی برگزار می شود.

 

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: برنامه های ویژه مسئولین انجمن اسلامی و اعضای قرارگاه های شهری و استانی همچون اردوی طلایه داران، سبلان، اردوی جهادی، اردوی مشهد مقدس و ... همچون سال های گذشته در این اتحادیه برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است در شهریور ماه نیز به مناسبت محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا علیه السلام، ویژه برنامه هیئت دانش آموزی در سطح شهر مقدس قم با مدیریت و اجرای دانش آموزان برگزار می شود.