98/5/8 - 11:27
شماره مطلب : 12315
از شیفتگان خدمت تا سفر به عتبات عالیات

تابستانی با نشاط ویژه دانش آموزان یزدی

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد در خصوص ویژه برنامه های تابستانه این تشکل دانش آموزی گفت: امسال دانش آموزان انجمنی تابستان پرباری را تجربه خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حسین میرشریف مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یکی از برنامه های مهم تابستانه اتحادیه را برگزاری دوره آموزشی، تشکیلاتی شیفتگان خدمت عنوان کردو افزود: در این دوره آموزشی 200 دانش آموز دختر و پسر متوسطه دوم به تفکیک طی 8 روز تحت نظر اساتید استانی و کشوری به‌صورت تئوری و عملی آموزش می‌بینند.

 

وی افزود: مسئولان انجمن‌های اسلامی با فراگیری مطالب آموزشی این دوره می‌توانند آموزش‌های لازم را در مدارس اجرا کنند تا انجمن فعال و پویا داشته باشند.
 

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد یکی دیگر از برنامه های این تشکل را سفر زیارتی دانش آموزان دختر عضو فعال اتحادیه به عتبات عالیات دانست و افزود: برای نهمین سال متوالی است که به لطف خدا و اهل بیت(ع) این کاروان دانش آموزی عازم سرزمین عشق نور می شود.
 

میرشریف با بیان اینکه مهارت آموزی در بین دانش آموزان از جایگاه مهی برخوردار است خاطرنشان کرد: در ایام تابستان ما توانستیم با ظرفیت خوبی که در اتحادیه در اختیار داریم، کلاسهای مهارتی ویژه دانش آموزان متوسطه اول و دوم برگزار کنیم.

وی با اشاره به گرامی داشت یادو خاطره زنان ایثارگر و مجاهد گفت: قرار است 17 مرداد یادواره لشکر فرشتگان در حسینیه ثارالله یزد با سخنرانی یکی از چهره های شاخص بانوان در عرصه ایثار و مجاهدت برگزار شود.

 

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد گفت:برگزاری دوره آموزشی مربیان استان، کمک رسانی و حضور دانش آموزان در اردوی جهادی، برگزاری هیئات دانش آموزی انصارالمهدی(عج) در ایام غدیر و دهه اول محرم و همچنین برگزاری دوره آموزشی تربیت مربی نوجوان نیز از دیگر برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد در تابستان 98 است.