98/5/15 - 12:42
شماره مطلب : 12325
طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه

مجتبی انصاری مسئول اتحادیه استان هرمزگان باقی ماند

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،‌ مجتبی انصاری‌ درسمت مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان هرمزگان ابقا شد.

به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، متن تمدید حکم مجتبی انصاری به شرح زیر می‌باشد:

 

برادر ارجمند، جناب آقای مجتبی انصاری

در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه 40 سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

بر این اساس نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، حکم شمارا به عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان هرمزگان» به مدت دوسال تمدید می‌نمایم.

مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.

امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و مؤید باشید.

 

                                                                                                          و من الله التوفیق
                                                                                                            حسین تاریخی