98/5/16 - 10:56
شماره مطلب : 12326
#سفیران_نوجوان_غدیر

طرح بزرگ "ضیافت علوی" اطعام ۱۴ هزار نفری ضیافت علوی در البرز

به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی البرز طرح بزرگ اطعام ۱۴ هزار نفری ضیافت علوی به مناسبت عید غدیر ویژه نیازمندان در این استان کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مجتبی فریدونی مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان البرز با اشاره به طرح بزرگ علوی در استان البرز گفت: برای دومین سال است که این طرح مهم نیکوکاری از سوی دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی  در استان البرز اجرا می شود.

 

وی گفت : نخستین طرح ضیافت علوی سال گذشته  برای اطعام پنج هزار نفر نیازمند در این استان اجرا شد و این طرح از سوی قرارگاه‌های شهری انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان البرز در دستور کاری - اجرایی قرار گرفت.

 

فریدونی خاطرنشان کرد: اجرای اینگونه طرح ها در کمک به تسریع خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی موثر است و یکی از خدمات دانش‌آموزان باید کمک به محرومان و نیازمندان باشد و این طرح بر همین اساس پایه‌ریزی شده است.

 

وی گفت:عوامل اجرایی این طرح را  ۱۰۰ نفر از دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان البرز تشکیل می دهد.

 

فریدونی با اشاره به اینکه دراین طرح توزیع به ۲ شیوه میدانی و متمرکز انجام می شود،خاطرنشان کرد: توزیع متمرکز و هدفمند در مناطق محروم و بخش‌های شناسایی شده البرز صورت می‌گیرد.

 

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان البرز گفت: اطعام نیازمندان یکی از اعمال عید غدیر است که امسال با مشارکت افراد خیر موفق به اجرای آن می شویم و در قالب این طرح ۱۴ هزار غذا در بین نیازمندان توزیع می شود.

 

گفتنی است اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان البرز در ماه مبارک رمضان نیز پویش مردمی در زمینه اطعام ایتام را اجرا کردند.