98/6/9 - 16:23
شماره مطلب : 12358
گفتار حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در مراسم تحليف مسئولین انجمن‌های اسلامی مدارس خراسان رضوي

چشم امید رهبری به نسل جوان و از راه رسیده است

گفتار زیر مجموعه سخنرانی های حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه درخصوص عید غدیرمی باشد که در گردهمایی سالانه اتحادیه و مراسم تحليف مسئولین انجمن‌های اسلامی مدارس خراسان رضوي به ایراد سخنرانی پرداختند
عصر حاضر، عصر بازگشت به غدیر است. عصری که باید به غدیر رجوع کنیم و به پیام آن لبیک بگوییم. انشاءالله خداوند متعال به جامعه ما و به شما جوانان توفیق بدهد که بتوانیم روز ظهور خورشید غدیر را درک کنیم؛ که همانا آنروز روز ظهور امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف است.
 
در این مقطع که چهل سال اول انقلاب به چله دوم آن منتقل می شود، چشم امید رهبری به نسل جوان و از راه رسیده است؛ تا بتوانند خط ایستادگی و راه و رسم انقلاب را دنبال کنند. و روشن ترین مصداق این امیدواری، بیانیه گام دوم انقلاب است که میبینید خطاب عمده آن به جوانان است. 
 
در این میان انجمن های اسلامی دانش آموزی، تشکلی اصیل است که در دوران های مختلف خوش درخشیده است و مجموعه ای است خوش نام، با طراوت، دلنشین و بسیار دوست داشتی که میدان‌دار تعلیم و تربیت بوده و همیشه حضور فعال، بانشاط و انقلابی خود را حفظ نموده است.
 
اساساً این مجموعه بر اساس تقوا بنیانگذاری شده، خوبان ایستادند، مجاهدت کردند و شهید شدند تا خط انقلاب را در مدارس حفظ کنند و دعوت کننده دانش آموزان در سراسر میهن اسلامی به آرمان های انقلاب بودند. اکنون نوبت شماست که انشاءالله در فضای عمومی مدارس در عرصه های گوناگون انقلاب اسلامی بتوانید همچنان این پرچم را برافراشته نگه دارید.