98/6/11 - 15:49
شماره مطلب : 12360

مادران شهدا راوی خاطرات برای نسل جدید

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمان، گفت: یادواره شهدا با روایت گری مادران و همسران شهدا و رویکرد الگوبرداری برای دانش آموزان شهر کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مهران شیخی مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمان، گفت: یادواره شهدا با روایت گری خانواده این عزیزان به مدت دو روز برای دختران و پسران دانش آموز  به صورت مجزا برگزار شد.

 

شیخی خاطرنشان کرد: یادواره شهدا در روز اول برای دختران به عنوان لشکر فرشتگان و برای روز دوم برای پسران با نام همکلاسی آسمانی برگزار شد.

 

وی گفت: روایتگری مادران، همسران و خانواده شهدا برای دانش آموزان مهمترین  بخش این یادواره است.

 

شیخی خاطرنشان کرد: ارائه برنامه فرهنگی برای دانش آموزان، تقویت روحیه معنوی دانش آموزان برای ورود به مدارس و استفاده از ظرفیت آنان از مهمترین اهداف برگزاری این یادواره ها است.

 

وی گفت: حضور خانواده شهدا در مدارس استان با آغاز فصل مدارس و روایت گری برای دانش آموزان را از دیگر برنامه‌های جنبی این یادواره و در امتداد آن عنوان کرد.

 

گفتنی است یادواره شهدا برای دانش آموزان شهر کرمان به مدت دو روز در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان و به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و بنیاد شهید انقلاب اسلامی در حال برگزاری شد.