93/3/5 - 12:18
شماره مطلب : 2998

برگزاری مراسم سخنرانی، همزمان با مبعث رسول اکرم(ص)

همزمان با فرا رسیدن مبعث رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) مراسم سخنرانی در دفتر مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بی‌ الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، این مراسم معنوی روز دوشنبه پنجم خرداد به مناسبت مبعث رسول اکرم(ص) با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین نوری رئیس دفتر نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه صورت گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین نوری ضمن تبریک به مناسبت روز مبعث پیامبر گرامی اسلام (ص) و با اشاره به برگزیده شدن حضرت محمد مصطفی (ص) به عنوان آخرین سفیر الهی گفت: خداوند با انتخاب حضرت محمد(ص) به پیامبری، الگوی کاملی برای کل بشریت معرفی کرده است.
وی در ادامه افزود: مبعث بازآفرینی بشریت است و می‌توان گفت بزرگی و عظمت این روز  با روز خلقت انسان  برابری می‌کند و ما باید از این اتفاق بزرگ بهره کافی و وافی را ببریم.
رئیس دفتر نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه خاطرنشان کرد: قرآن در وجود نازنین پیامبر اکرم (ص) نفوذ کرد و این موضوع باعث شد تا تمام امور و کارهای پیامبر اسلام متاثر از قرآن باشد و خلق قرآنی پیداکند ونه تنها اخلاق بلکه بر روی همه ی امور ایشان متبلور باشد . پس میتوان گفت که حضرت محمد یک اسوه و الگو برای بشریت است زیرا قرآن در وجودایشان تبلور پیدا کرده است.
لازم به ذکر است فایل صوتی این سخنرانی از طریق لینک پایین قابل دریافت می‌باشد.
 

Audios
  • فایل صوتی سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین نوری | دریافت فایل

    .:اشکال در بارگذاری پخش کننده:.