91/12/8 - 10:44
شماره مطلب : 747

انتشارات موسسه علمی آینده سازان

انتشارات موسسه علمی آیین آینده سازان در راستای اهداف در نظر گرفته شده در حوزة آموزشی و رسالت خود در خدمت رسانی به اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان پنج عنوان کتاب منتشر کرده است. این پنج عنوان که در نوبت اول ویژه اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان به چاپ رسیده بود اکنون با دریافت شابک ملی آماده عرضه در کتاب فروشی های سراسر کشور شده است. 

همچنین چند عنوان جدید در حال آماده سازی برای چاپ می باشد. که می توان به فیزیک پیش دانشگاهی، برنامه ریز و مدیریت زمان، فارسی عمومی سال چهارم دبیرستان جلد دوم، زبان ویژه سال سوم دبیرستان و حساب دیفرانیل و انتگرال جلد دوم اشاره کرد.
دانش آموزان و دبیران علاقه مند به تهیه کتاب می توانند از طریق دفتر نمایندگی  در استان ها نسبت به درخواست و تهیه کتاب اقدام نماییند.  
فارسی عمومی (بخش نخست) عنوان کتابی است از سری کتاب‌های پرس‌آزما که برای دانش آموزان سال چهارم متوسطه (پیش دانشگاهی) آماده شده است. این کتاب مطابق با تغییرات کتاب درسی جدید نگاشته شده است. کتاب شامل مجموعه نکات (معني، آرایه‌ها و توضيح متون و ابيات) و تست‌های تکميلي و  تست‌های کنکور¬هاي سراسري، آزاد و آزمايشي با پاسخ نامة تشريحي می‌باشد.
حساب دیفرانسیل و انتگرال (بخش نخست) نیز از سری کتاب‌های پرس‌آزما برای دانش آموزان سال چهارم رياضي (پیش دانشگاهی) منتشر شده است. از بخش‌های مختلف کتاب می‌توان به درس نامه مفهومی، تمرین‌های متنوع تشریحی، پرسش‌های چهار گزینه¬ای تکمیلی، سؤالات کنکور تا سال 91، همراه با پاسخ‌های کاملاً تشریحی اشاره کرد. این کتاب نیز مطابق با تغییرات کتاب درسی جدید نگاشته شده است.
کتاب فیزیک یک از سری پرس‌آزما برای دانش آموزان سال اول دبیرستان منتشر شده است. این کتاب به طور کامل با کتاب درسی همپوشانی دارد. کتاب شامل خلاصه درس (درس نامه) در ابتدای هر بخش می‌باشد. همچنین در ابتدای هر بخش چکیده¬ای از درس¬نامه ارائه شده است. در بخش‌های دیگر کتاب به طرح پرسش‌های متنوع؛ تعریفی، پرسشی، رسم شکل، طراحی آزمایش، کامل کردن جدول، جای خالی و ... پرداخته شده است. همچنین پاسخ تشریحی تمرین‌ها در کتاب ارائه شده است.
کتاب جامع «فيزيک نور، آینه و عدسی‌ها» 
عنوان کتابی است که در موضوع فیزیک نور آماده شده و شامل درس‌‍ نامه کامل در ابتدای هر بخش کتاب می‌باشد. کتاب تمامی نکات پرسش‌های چهار گزینه‌ای و تشریحی را ارائه می‌کند. همچنین مثال‌های متعدد آموزشی هدف‌دار در قالب  پرسش‌های چهار گزینه‌ای طرح شده است. مجموعه پرسش‌های چهار گزینه‌ای تمرینی، همراه با پاسخ‌نامه آموزش محور بخش دیگری از کتاب می‌باشد. همچنین تمامی پرسش‌های چهار گزینه‌ای کنکورهای کشور در آن بررسی شده است.
  کتاب «آزادراه متن Passage Freeway »
  با موضوع زبان انگليسي مناسب براي سال سوم و چهارم دوره متوسطه با هدف افزایش تسلط بر ترجمه متون و پاسخگویی به سوا لات متن(Reading) به چاپ رسیده است. کتاب شامل متن‌ها و کلوزهای کنکورهای 88 تا 91 می‌باشد. راهکارهای کشف پاسخ با بهره گیری از مثال‌های متنوع در کتاب ارائه  شده است. 13 آزمون در سطح زبان اختصاصی نیز بخش دیگری است که می‌تواند در آن مورد استفاده قرار بگیرد.
 
علاقه‌مندان برای تهیه نمونة کتاب و سفارش خرید می‌توانند با دفاتر نمایندگی در استان‌ها یا دفتر مؤسسة علمی آینده سازان تماس گرفته و نسبت به تهیه کتاب‌ها اقدام نمایند. همچنین برای دریافت اخبار تازه های نشر مؤسسه می‌توانید کلمه «کتاب» را به زبان فارسی به سامانة پیام کوتاه مؤسسه به شمارة 300033005885 ارسال نمایید تا عضو خبرنامه انتشارات شوید.
آدرس: تهران – خیابان انقلاب – خیابان 12 فروردین – خیابان شهید نظری – پلاک 136 تلفن: 02166475885
 

 

 

تصاویر

دیدگاه جدید

info@ayandehsazan.ir
www.ayandehsazan.ir