96/6/7 - 10:26
شماره مطلب : 9551
دبیرکل اتحادیه در افتتاحیه اردوی طلایه‌داران فردا دختران استان فارس گفت:

هدف اردوی طلایه‌داران فردا آموزش به مسئولان انجمن اسلامی در راستای فعالیت‌های پرورشی است

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در آیین افتتاحیه اردوی آموزشی، معرفتی و تشکیلاتی طلایه‌داران فردا دختران استان فارس گفت: هدف از اجرای اردوی طلایه‌داران فردا آموزش به دانش‌آموزان عضو انجمن اسلامی مدارس در راستای کمک‌ها و فعالیت‌های پرورشی در سال تحصیلی و آموزش‌ معارف اسلامی به دیگر دانش‌آموزان است.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حامدعلامتی دبیرکل اتحادیه روز یکشنبه پنجم شهریورماه در آیین افتتاحیه اردوی آموزشی، معرفتی و تشکیلاتی طلایه‌داران فردا دختران استان فارس عنوان کرد: 20 هزار نفر از دانش‌آموز عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی به اردوی 4 روزه "طلایه‌داران فردا" اعزام می‌شوند.
وی تصریح کرد: در این اردو از استان فارس نزدیک به 600 نفر دانش‌آموز دختر و پسر حضور دارند.
وی در خصوص محورهای اصلی این اردو اظهار داشت: این اردو در محورهای تربیتی، آموزشی و تشکیلاتی برگزار می‌شود که در کنار این آموزش‌ها برنامه‌های تفریحی برای دانش‌آموزان نیز در اردوگاه تدارک دیده شده است.
وی ادامه داد: هدف از اجرای این اردو، آموزش به دانش‌آموزان عضو انجمن اسلامی مدارس در راستای کمک‌ها و فعالیت‌های پرورشی در سال تحصیلی و آموزش‌های معارف اسلامی به دیگر دانش‌آموزان است.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: این تشکل انقلابی با هدف نیروسازی و جریان‌سازی و مبارزه با گروهک‌های مخالف ارزش‌های انقلابی که در مدارس شکل گرفته بود، تشکیل شد. که در حال حاضر این اتحادیه زیر نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی فعالیت می‌کند.