با حضور دبیرکل اتحادیه

برگزاری همایش عهد وفا با حضور بیش از 300 پیشکسوت اتحادیه در یزد

برگزاری همایش عهد وفا با حضور بیش از 300 پیشکسوت اتحادیه در یزد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان یزد، همایش عهد وفا باحضور دبیرکل اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان کشور ، استاندار، جمعی از مدیران و بیش از 300 نفر از پیشکسوتان و فارغ التحصیلان این تشکل در سالن شهید عباسپور برق منطقه ای یزد برگزار شد و از تعدادی از خانواده های معظم شهدای دانش آموز انجمنی تجلیل شد.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در این مراسم با اشاره به اینکه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مظلومانه فعالیت‌های خود را در طول چهل سال گذشته پیگیری کرده است، اظهار داشت: انجمن‌های اسلامی قبل و بعد از انقلاب فعالیت‌های خود را پیگیری و دنبال و امروزه اثرگذاری بسیار زیادی را در جامعه دارند.

تاریخی بابیان اینکه انجمن‌های دانش‌آموزی در طول چهل سال گذشته تأثیرگذاری بسیار خوب و مطلوبی داشته است، گفت: امروزه در هر دستگاه و اداره‌ای وارد می‌شوید، تأثیرات خوب انجمن‌های اسلامی را به‌وضوح می‌بینید.

استاندار نیز در این مراسم گفت: تربیت دانش آموزان مشارکت جو و فعال در راستای خدمت به کشور در بخش‌های مختلف رسالت خطیری است که تاکنون گام‌های خوبی توسط انجمن‌های اسلامی برداشته شده و باید برای تداوم آن اقدام لازم صورت گیرد.

طالبی افزود: در ۴۰ سال گذشته توسط این تشکل شاهد جلب مشارکت دانش آموزان در تقویت سرمایه اجتماعی هستیم و باید این وضعیت مبارک و مورد نیاز با همکاری سایر بخش‌ها و تشکل در کشور و استان روز به روز تقویت شود.

همچنین مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان هم در ابتدای این همایش گفت: یکی از رسالت‌ها و وظایف کسانی که در چهل‌سالگی اتحادیه، پرچم‌دار اتحادیه هستند این است که از پیشکسوتان و خانواده شهدای دانش‌آموز و دست‌اندرکاران چهل سال گذشته این اتحادیه تجلیل کنند.

حسین میرشریف بابیان اینکه تلاش کردیم تا با برگزاری مراسمی با عنوان عهد وفا پیشکسوتان و اعضای جدید اتحادیه دورهم جمع شوند و همفکری و هم‌اندیشی داشته باشیم، گفت: قرار این بود که این جلسات و ارتباطات تداوم داشته باشد و در طول سال بتوانیم از تجربیات این عزیزان باتجربه استفاده کنیم.

لازم به ذکر است اجرای گروه سرود، خاطره گویی و تجلیل از زحمات محمدرضا عطایی و علی اکبر فرهید از مسئولان اسبق اتحادیه و همچنین برش کیک 40 سالگی تشکل امین ازجمله برنامه‌های همایش عهدوفا در یزد بود.کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید