معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه

40سالگی انجمن اسلامی، جشن آغاز حرکت و جنبش نوجوانان ایران است

 40سالگی انجمن اسلامی، جشن آغاز حرکت و جنبش نوجوانان ایران است

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،همایش عهد وفا با حضور بیش از 100 نفر از پیشکسوتان انجمن اسلامی دانش آموزان خراسان جنوبی با حضور معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه کشور در بیرجند برگزار شد

 

علی جانباز در این مراسم با اشاره به حضور پر برکت نمایندگان ولی فقیه در این تشکل از ابتدا تا امروز تاکید کرد که این امر موجب بیمه شدن تشکل در برابر طوفان ها و حوادث شده است.

 

وی گفت: فارغ از تمام دستاورد های فرهنگی، ادبی، هنری، تشکیلاتی و سیاسی اتحادیه مهمترین دستاورد تربیت نیرو های متخصص تراز انقلاب اسلامی است و این امر از برجسته ترین وظایف انجمن های اسلامی است.

 

جانباز، 40سالگی انجمن اسلامی را آغاز حرکت جنبش نوجوانان ایران اسلامی دانست وگفت: این جشن تنها مربوط به اتحادیه نیست و جشن جنبش دانش آموزی است.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: جنبشی که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم  به آن تاکید داشتند ریشه در همین 40 سال قبل دارد. تاکید بر تکریم پیشکسوتان نیز به این جهت است که نشان دهیم هویت حرکت و جنبش دانش آموزی هویتی ریشه دار است 36000 شهید دانش آموز نمونه باز این ادعاست که نوجوانان همیشه پای کارانقلاب هستند.

 

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید