در آستانه روز جهانی قدس:

بیانیه اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خراسان جنوبی، به مناسبت فرارسیدن روز قدس

بیانیه اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خراسان جنوبی، به مناسبت فرارسیدن روز قدس
 
 
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان بچه های انجمنی استان خراسان جنوبی با صدور بیانیه جداگانه، همبستگى خود را در حمایت از حقوق قانونى مردم مسلمان فلسطین اعلام نمودند و آرزوی رهایی قدس شریف از چنگال نکبت بار مستبدین عالم را استغاثه کردند.
 
در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

{سُبْحَنَ الَّذِى أَسْرَى‏ بِعَبْدِهِ لَیْلًا مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الْأَقْصَا الَّذِى بَرَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ ءَایَتِنَآ إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ الْبَصِیرُ

پاک و منزّه است آن (خدایى) که بنده‏ اش را از مسجدالحرام تا مسجدالاقصى‏ که اطرافش را برکت داده ‏ایم شبانه بُرد، تا از نشانه‏ هاى خود به او نشان دهیم. همانا او شنوا و بیناست.}

 

ما مسلمانان اشغال بیت المقدس را همچون جراحتی در قلب خویش می یابیم که جز با فتح آن و بازگشت دیگر باره اش به دامان اسلام التیام نمی یابد.

(شهید آوینی)

 

روز جهانی قدس میراث گران بهای امام روح الله بزرگ پرچمدار انسانیت، روز بیداری و نمایش قدرت امت اسلامی و تحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است و بی شک در این روز دشمن صهونیستی از وحدت و قدرت مسلمانان بر خود می لرزد.

روز قدس روز فریادرسی مظلومان و روز انزجار از اشغالگران است. روز قدس نشان دهنده ی صف آرایی حق در مقابل باطل است.

اسرائیلیان به گوش باشید و به حاکمیت چند روزه ی خویش بر فلسطین و این حرم مقدس غره نشوید. بیت المقدس روزهای سختی در پیش دارد و از پس آن به آرامشی طولانی دست خواهد یافت.

بیت المقدس معراج پیامبر رحمت و پاره ی قلب ما است و اشغالگران بدانند ما نمیتوانیم آن را به دشمن واگذار کنیم و چشم از غیرت دینی خویش بپوشانیم.

ما اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت این روز و محکوم کردن طرح مسموم معامله قرن با نثار درود و سلام به ارواح پاک و مطهر شهدا و امام راحل و تجدید پیمان با آرمان ها و اندیشه های انقلاب اسلامی و پیر خمین اعلام میداریم :

1-اینک زمان صف آرایی سپاه داوود در برابر جالوت می باشد.

2-نهضت انتفاضه یا انقلاب سنگ سراسر فلسطین اشغالی را فراگرفته و فریاد آزادی خواهی فلسطینیان از حلقوم تمامی آزادی خواهان جهان شنیده می شود.

3- دانش آموزان نسل چهارم و پنجم انقلاب همچون دانش آموزان نسل اول انقلاب خواهند بود و جان خویش را در راه آزادسازی قدس شریف و به پای ولی امر خود قربانی خواهند کرد.

4- گفتمان مقاومت، تنها راه حل مسئله فلسطین را همان تحقق شعار راهبردی حضرت امام(ره) در حذف اسرائیل از صفحه ی روزگار می داند، تا با بازگشت آوارگان فلسطینی و با خلق انتخاباتی آزاد و تحقق اراده آنان در تعیین سرنوشت شان بار دیگر آرامش و امنیت به تمامی ملت های جهان هدیه شود.

6- ما می گوئیم بیت المقدس آماده باش، سپاه محمد رسول الله(ص) به فرماندهی امام خامنه ای عزیز و با حضور تمامی آزادی خواهان جهان در راه است.

 

-او خواهد آمد-

جنبش دانش آموزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان جنوبی
 

 

 


ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید