به مناسبت روز جهانی قدس:

بیانیه دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی استان سمنان در سالروز گرامیداشت روز قدس

بیانیه دانش آموزان عضو اتحادیه انجمن های اسلامی استان سمنان در سالروز گرامیداشت روز قدس

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، انجمنی های سمنانی بیانیه ای را به مناسبت روز جهانی قدس صادر کردند.

در این بیانیه میخوانیم:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ
 
ویروسی منحوس به نام کرونا در گوشه ای از جهان پدید آمد و سرتاسر دنیا را در برگرفت تا آزمونی برای بشریت باشد ، جان می‌ستاند و دوری راه نجاتش است. ظاهرا که با کودکان کاری ندارد، اما دیدن کودکی بدون والدین غمناک است.
در طول حضور نسل بشر در روی کره خاکی ویروس های متعددی حیات این جامعه را تهدید کرده است اما یکی از خطرناک ترین این ویروس ها قریب به ۷۰ سال قبل در منطقه ما پدید آمد و منشاء تاریکی در جهان شد، ویروسی که نه تنها به جان، بلکه به مال و سرزمین و اعتقادات کسی هم رحم نمی‌کند و تفاوتی برای کوچک و بزرگ، زن و مرد ، کودک و پیر قائل نیست، تفکری که انسانیت را بی ارزش و دون می داند و چه تاسف‌بار که در سایه بی‌تفاوتی سازمان های به اصطلاح حقوق بشری، روزی در فلسطین، روزی در سوریه، روزی درعراق و روزی در یمن، خودی نشان می‌دهد و دست به کشتار میزند.رژیم صهیونیستی اسرائیل ویروس خطرناک عصر ماست و یا به تعبیر زیبای امام رحل (ره) »: اسراییل یک غده سرطانی است و باید از روی زمین محو گردد » .
 
بیش از چهل سال است که اقدام هوشمندانه ی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تمامی آزادی خواهان دنیا را در همراهی با ملت مظلوم و مسلمان فلسطین منسجم نموده و همه ساله با مشت های گره کرده قدرت حقیقی جبهه مقاومت در برابر ظلم و استکبار را نمایان ساخته است.
 
ما دانش‌آموزان عضو انجمن های اسلامی استان سمنان، ضمن محکوم کردن قمار بزرگ قمار باز زمانمان ترامپ فاسد که با نام معامله قرن رونمایی شده است ؛ هرگونه اقدام در خصوص حذف نام فلسطین عزیز و الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغالی را از پیش شکست خورده میدانیم، و چون همیشه همبستگی و برادری خود را با نوجوانان و کودکان آزاد فلسطینی اعلام می‌کنیم و به تبعیت از امام راحل حضرت امام خمینی (ره) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فریاد الموت لاسرائیل سر خواهیم داد..
 
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید