در حمایت از آرمان ملت فلسطین:

بیانیه اعزای انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنجان صادر شد

بیانیه اعزای انجمن های اسلامی دانش آموزان استان زنجان صادر شد

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، متن بیانیه دانش آموزان انجمنی زنجان در حمایت از قدس شریف به شرح ذیل می باشد:
 

بسم الله قا صم الجبارین 
 
نصر من الله و فتح قریب و بشر المومنین 
 

امیر مومنان امام علی (علیه السلام) اربعه من القصور الجنه فی الدنیا: المسجد الحرام و مسجدالرسول«ص» و مسجد بیت المقدس و مسجد الکوفه.
چهار بنا در روی زمین از کاخ های بهشتی است : مسجد حرام ، مسجد رسول اللّه «ص»، مسجد البیت المقدس و مسجد کوفه.
 
تدبیر مدبرانه، انقلابی وحکیمانه بنیان گزار انقلاب اسلامی، مبنی بر نام گزاری اخرین جمعه ماه مبارک رمضان تحت عنوان روز قدس و جهانی سازی حمایت از فلسطین و آرمان آزد سازی قدس شریف ، امروز احاد مردم آزادی خواه جهان را با خود همراه ساخته  و بیش از هر زمان دیگری ، رژیم غاصب و کودک کش اسراییل را هرسناک و نگران کرده است.
«آزادی قدس شریف» و «رهایی ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین» از سلطه اشغالگران صهیونیست و تلاش برای محو غده سرطانی اسرائیل را آرمان بلند انقلاب اسلامی و راهبرد سرنوشت‌ساز رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار نظام مقدس اسلامی، حضرت امام و خلف صالح ایشان ، مقام معظم رهبری  دانسته و تمامی همت و توانمندی‌های مادی و معنوی خود را در راستای تحقق این فریضه بزرگ دینی و انقلابی به کار خواهیم گرفت . 
 از آن جا که رهبر فرزانه انقلاب مقدس اسلامی میفرمایند : «مسئله غزه و فلسطین مسئله ماست ، مسئله اسلامی ماست ، مسئله همه ی مسلمین است و وظیفه ی ماست .»
 
 امروز، جهان شاهد این است که فرزندان جبهه ی مقاومت در جای جای این کره ی خاکی ، دست در دست هم  برای آزادسازی قدس شریف می جنگند . امروز ، آرمان شریف انقلاب اسلامی در وجود یکایک فرزندان این مسیر ریشه دوانده وآنان را به حرکت وا میدارد، حرکتی که باذن الله  نتیجه ای جز فروپاشی رژیم غاصب و کودک کش اسراییل نخواهد داشت.
آری فرزندان این جبهه با تفکری  استکبار ستیز و مستقل  رشد کرده اند و همین نقطه ی تقابل آنان با آمریکای مستبد و اسراییل متجاوز است.
 
هر چند که حال این ویروس منحوس  و ناخوانده سایه نکبت بار خود را بر جمیع  آحاد بشری گسترانده و آن ها را خانه نشین کرده، لکن امسال قوی تر از سال های گذشته، با خواهران و برادران فلسطینیمان، احساس همبستگی و اتحاد میکنیم و از بزرگداشت آن روز دست نخواهیم کشید و با روش هایی دیگر و چه بسا بهتر، دست در دست رفقای فلسطینیمان روز قدس را پر شور تر،  زیباتر  و تاثیرگزارتر از سال های قبل ، به انجام خواهیم رساند. باذن الله
برادران و خواهران فلسطینیم، تا زمانی ک سربازان سید علی و پرورش یافتگان مکتب حاج قاسم، جان  در بدن دارند، هیچ مانعی مارا از تحقق آرمان آزاد سازی سرزمینتان دور نخواهد کرد و قدس شریف تنها نخواهد ماند.
به امید روزی که نماز عید سعید فطر را به امامت ولی عصر «ارواحنا فداه»، در صحن مسجد الاقصی اقامه کنیم. 
ان شااللّه *
 
فقط یک یاعلی دیگر مانده
یا علی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید