به مناسبت روز جهانی قدس:

بیانیه اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین منتشر شد

بیانیه اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین منتشر شد

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، بیانیه اعضای دانش آموزی انجمن اسلامی گیلان در محکومیت جنایات رژیم اسرائیل بدین شرح است:

باسمه تعالی
بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان به مناسبت روز جهانی قدس 1399
 
راهپیمایی روز قدس که دفاع از فلسطین به‌وسیله‌ی حضور مردمی است، همیشه مهم است. امسال این راهپیمایی مهم‌تر است به‌خاطر این کارهای خیانت‌باری که بعضی از دنباله‌های آمریکا دارند در منطقه انجام میدهند. برای جا انداختن معامله‌ی قرن؛ که البته جا نخواهد افتاد و هرگز تحقق هم پیدا نخواهد کرد و آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضیه هم شکست خواهند خورد. (رهبر انقلاب - 8/۳/98)
 
ابتکار و طراحی هوشمندانه حضرت امام خمینی (رض) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، فرصت بی نظیری را به وجود آورد تا هم آوایی، وحدت و اراده امت اسلامی در قبال حل مسأله فلسطین و دفع غدّه سرطانی اسرائیل را نشان دهد تا آنجا که امروز آزادی قدس شریف به مثابه آرمانی مشترک برای آحاد مسلمانان عالم شده است.
 
اینک در مقابل این آرمان مشترک، ابرقدرت‌ها تنها کارشان را با هیاهو پیش می برند و طاقت برخورد با نسل نوخاسته و صاحبان اصلی این سرزمین، که امروز بیدار شده‌اند، را ندارند. امروز با این خصوصیات، دیگر دولت غاصب صهیونیست جرأت نمی کند مسأله اصلی خودش را - که توسعه نیل تا فرات است - مطرح کند و ارکان این نظام جنایتکار متزلزل گردیده است. از بین بردن جبهه مقاومت و تحقق سرزمین موعود صهیونیستها، به مانند کابوسی برای سردمداران نظام سلطه تبدیل شده است و سرنوشت محتوم رژیم اشغالی، نابودی و محو از صحنه روزگار است.
 
در همه اعصار و به ویژه در چند دهه ی اخیر، آنچه در عرصه داخلی و بین المللی پیروزی و نصرت را برای ملت های مسلمان به دنبال داشته است، چیزی جز مقاومت نبود. این اکسیر مقاومت بود که پوزه زیاده خواهان را به خاک مالیده است. مقاومت، رؤیای تشکیل "خاورمیانه بزرگ" و "اسرائیل از نیل تا فرات" را به کابوس صهیونیست ها تبدیل کرده و منجر به تقویت اراده ی تحقق آرمان آزادی قدس شریف و تشکیل "فلسطین از بحر تا نهر" شده است. بحث مقاومت هم تنها بحث برخورد نظامی نیست؛ این رویارویی و برخورد، رویایرویی و برخورد اراده‌ها است؛ و اراده‌ی مقاومت از آنها قوی‌تر است.
 
امسال که با شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی خون تازه ای در رگ جبهه مقاومت و تمام آزادی خواهان جریان گرفته و استکبارستیزی، نفرت و بیزاری از جریان سلطه و در رأس آن آمریکا و اسرائیل جنایتکار پررنگ تر شده است، روز قدس بسیار حماسی تر و دشمن شکننده تر برگزار خواهد شد. 
 
ما اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، ضمن محکوم کردن سکوت مجامع بین المللی و حمایت از مقاومت مردم صبور فلسطین، به برادران و خواهران مسلمانمان در فلسطین و تمامی جهانیان اعلام می داریم که به وعده الهی ایمان راسخ داریم و می دانیم که با مقاومت و صبر، پیروزی و یاری خداوند در انتظار ماست.
 
نسل های بیدار جوان فلسطینی و تمامی مسلمانان جهان می دانند که مبارزاتشان اثر دارد. به همه آنها که در داخل فلسطین، در بیرون فلسطین، در لبنان، در اردن، در سوریه و در مناطق دیگر که مشغول مبارزه‌اند اعلام می کنیم که آزادی خواهان چهان در کنار آنها هستند، پس به مبارزه خود ادامه دهید که به فضل پروردگار به نتایج اصلی و مطلوب که همان پیروزی نهایی است، خواهید رسید.
 
ما نسل سوم و چهارم انقلاب، بار دیگر به دشمنان اسلام و انسانیت، که ذلیلانه سعی در نشان دادن حقارت خود دارند گوشزد می کنیم، ما پیروان امام علی(ع) منتظر خیبر دیگری هستیم تا دژ پوشالی تان را نابود کنیم.
 
ما از نسل همان هایی هستیم که با مقاومت سرخ شان تمام استراتژی و افکار شیطانی تان را باطل کردند و گوش به فرمان و چشم به اشاره رهبرمان دوخته ایم تا در بزنگاه تاریخ ثابت کنیم که در اطاعت از ولی امرمان، کم از پدرانمان نداریم. و این آرزو را در دل می پرورانیم که نماز را در بیت المقدس به امامت مقتدایمان امام خامنه ای(مدظله العالی) اقامه کنیم.
 
جنبش دانش ¬آموزی
اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان گیلان
 


ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید