در آستانه روز جهانی قدس:

بیانیه اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان استان ایلام

بیانیه اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان استان ایلام

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، متن بیانیه اعضای دانش آموزی اتحادیه استان ایلام به شرح ذیل است.

 بسم الله الرحمن الرحیم

 
روز جهانی قدس، روز مظلومان عالم است. این دنیا تقابل دو تفکر بیشتر نیست، تفکر حق و باطل....
رژیم منحوس اسرائیل این خانه سست تر از خانه ی عنکبوت بعنوان نماینده تفکر باطل، با ظلم ها و جنایاتی که مستقیم و غیر مستقیم در آن نقش داشته است درصدد از بین بردن تفکر حق است که سالیان سال با تصرف مال و جان و مکان فلسطینیان مظلوم عمر منحوس خود را روبه پایان می گذراند. روز قدس، روز روشن بودن مشعل خاموش مظلومیت طفل های فلسطینی است.
 
روز قدس، نه تنها روز به داد فریادهای مردم مظلوم فلسطین رسیدن است بلکه مردمان مظلوم یمن، میانمار، کشمیر، هند، نیجریه، سوریه، عراق و میلیون ها مظلومی که زیر سطله ی استکباری است. دعوای این منحوسان عالم بر سر تفکرات ساختی که در این دنیا وجود دارد نیست دعوا بر سر اسلام است...
پایان روز قدس، روزی ست که به فضل خدا و وعده الهی که مقام معظم رهبری اشاره کردند روزیست که در مسجد الاقصی نماز خواهیم خواند.
 
شهید سپهد سلیمانی گفته بودند که "همه‌ی دعوای غرب با عالم اسلام بر سر مسجدالاقصی و همه‌ی توطئه‌های حول عالم اسلامی هم بر سر همین مسجد است"
دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی استان ایلام با تأسی از شهدای مقاومت به خصوص سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی با صلابت و خشم و نفرت از حرمله های زمان  به ویژه رژیم منحوس و فناشدنی صهیونستی یاد این روز را گرامی می دارد.
 
هرچند امسال با وجود بیماری نمی توانیم در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم اما روح ما در روزی که روح خدا آن را روز قدس نامید در کنار فلسطینیان و مظلومان جهان خواهد بود. و  چشم انتظار روزی هستیم  که در مقابل استکبار و رژیم منحوس اسرائیل صف آرایی کنیم، تا زمین را از لوث وجود این غده سرطانی پاک کنیم.

ان شاءالله
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید