در آستانه روز جهانی قدس:

بیانیه اعضای انجمن اسلامی شهر تهران در حمایت از قدس شریف

بیانیه اعضای انجمن اسلامی شهر تهران در حمایت از قدس شریف

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، متن بیانیه انجمنی های شهر تهران به شرح ذیل است.
 

 

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 

یَآ أَیُّهَا الَّذینَ ءَامَنُواْ إِن تَنصُرُواْ اللَّهَ یَنصُرْکُمْ وَ یُثَبّتْ أَقْدَامَکُمْ‏(آیه 7 سوره مبارکه محمد(ص)

"بیانیه روز قدس دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهر تهران"

 

جهان امروز در حالی درگیر کرونا شده که نزدیک به 74 سال است ویروسی مرگبارتر، خبیث تر و مهلک تر، گریبان این کره خاکی را گرفته است، خطرناک ترین غده و ویروس جهان بنام ویروس صهیونیسم!

 ویروسی از جنس آتـش، خون، تجـاوز، نسـل کشی و کودک کشی، ویروسی که برخلاف سایر ویروس های جهان هیچ گاه تبدیل به یک دغدغه جهانی نشد و دنیای مادی امروز هیچ گاه برای مهار و کنترل این ویروس مهلک دست به کار جدی نزد! و بعید هم هست که مدافعان به اصطلاح حقوق بشر، برای نابودی و مهار این لکه تاریک انسانی کاری کنند! این درحالیست که اگر مـهار این غـده سرطانی به دغدغه و مطالبه عمومی تبدیل شود به جرأت می‌توان گفت که این لکه ننگ، به سرعت نابود خواهد شد و بسیاری از مدعیان به اصطلاح حقوق بشری به دادگاه های مردمی کشیده خواهند شد و حقوق پایمال شده ملت فلسطین را باز پس خواهند گرفت.

 ما دانش آموزان ایران اسلامی به‌عنوان نوجوانان انقلابی و تحت فرماندهی مقام معظم رهبری، از آرمان مسلمانان فلسطین اشغالی به خصوص دانش آموزان و نوجوانان فلسطینی حمایت کرده و عمل اشغالگری با توسل به زور و تجاوز این رژیم صهیونیستی و حامیان شوم آمریکایی و عربی را محکوم می کنیم.

نفس هایمان را حبس می کنیم، رویمان را به سمت قدس برمی‌گردانیم و زیبایی گنبد طلایی قدس را به رخ زیبایی های کاذب معامله خراب شده قرن میکشیم و از وحدت درونمان، همراه با آرمان مردم و نوجوانان فلسطین، مقاومت درونمان را با موشک های اسلامی روانه خانه عنکبوتی شیطان می نماییم و این خروش درونمان را به امیدِ غرش موشک‌های اسلام گره می زنیم و جانمان را با جان مجاهدان مقاومت معاوضه می‌کنیم و شعار پیروزی سر می دهیم چرا که این قدس دربند بزودی آزاد خواهد شد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

کلمات کلیدی


ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید