در آستانه روز جهانی قدس:

بیانیه دانش آموزان اعضای انجمن های اسلامی استان البرز در حمایت از قدس شریف

بیانیه دانش آموزان اعضای انجمن های اسلامی استان البرز در حمایت از قدس شریف

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان، متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:
 

 

باسمه تعالی

 

بیانیه دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی استان البرز

سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ

 

(سوره اسراء/ آیه ۱)

 

 

قدس و مسجدالاقصي نماد امت اسلامي و تمدن اسلامي است.اهتمام به روز قدس،اهتمام اسلامي و مرتبط با همه امت اسلامي است.چون اسرائيل به همه منافع امت اسلامي يورش برده است.

موضوع فلسطین، متعلق به همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان در همه اعصار گذشته، حال و آینده است و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسئله اول جهان است و بی شک گرامیداشت این روز واجب شرعی و تعطیل ناپذیر است همانطور که حضرت امام فرمودند: فلسطین پاره تن اسلام است. پس روا نیست که در راه تلاش برای آزادی فلسطین بی تفاوت باشیم.

 ما دانش آموزان انجمن های اسلامی تمام سعی و تلاشمان این است که این غده بدخیم سرطانی را روز به روز ضعیف تر کنیم تا انشالله با چشمان خودمان شاهد محو شدن اسرائیل از صفحه روزگار باشیم به مناسبت این روز مهم به جهانیان اعلام میکنیم که:

-اسرائیل ویروسی است که هر لحظه حیات بشریت را تهدید می کند و این روزها می توانیم بگوییم که صهیونیست از کرونا هم ‌کروناتر است. پس ما باید تمام همت مان را درصدد نابودی این ویروس منحوس بگذاریم.

-ما دانش آموزان انجمن های اسلامی استان البرز حضور لحظه به لحظه ی رژیم اشغالگر قدس در جای جای سرزمین فلسطین را به شدت محکوم میکنیم و اعلام می داریم که تشکیل سرزمینی از نیل تا فرات برای این رژیم توهمی بیش نخواهد بود و به حول قوه ی الهی انشاالله تا چند سال آینده هیچ اشغالگری در سرزمین دیده نخواهد شد.

-همانطور که تاریخ ثابت کرده است این عمر هیچ قوم سفاکی به درازا نکشیده و این قاعده در خصوص رژیم کودک کش صهیونیست نیز اقتضا می کند.

-آرزوی تک تک دانش آموزان استکبار ستیز انجمنی این است که نماز هایمان را در قدس شریف در کنار نوجوانان مظلوم و آزادی خواه فلسطینی اقامه کنیم.

-تنها راه قدس شريف،مبارزه و مقاومت است و ديگر راه ها، بي سرانجام است. این جمله را  ولی امر مسلمین بیان کردند و به لزوم مبارزه در این راه تاکیدکرده اند.

هنوز هم مبارزه در این راه ادامه دارد و به فرموده رهبر کبیر انقلاب "تا کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هم هستیم".

 

 

والسلام علیکم و رحمه ا...

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان البرز

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید