در آستانه روز جهانی قدس:

بیانیه دانش آموزان اعضای انجمن های اسلامی استان فارس در حمایت از قدس شریف

بیانیه دانش آموزان اعضای انجمن های اسلامی استان فارس در حمایت از قدس شریف

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان، متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:
 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز اسلام است.(امام خمینی(ره)

 

وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَيلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُم وَآخَرينَ مِن دونِهِم لا تَعلَمونَهُمُ اللَّهُ يَعلَمُهُم ۚ وَما تُنفِقوا مِن شَيءٍ في سَبيلِ اللَّهِ يُوَفَّ إِلَيكُم وَأَنتُم لا تُظلَمونَ﴿سوره انفال آیه۶۰﴾

 

روز قدس روز اعتراض به ظلم و ستم در حق مظلومان فلسطين است ، روز تحكيم و تجديد پيمان مردم بزرگوار ايران در دفاع از آزادي ، ايثار و كرامت انساني است .

روز يكي شدن فريادهاي ضد استكباري و ضد صهيونيستي ملتهاي مسلماني است كه بيداری آنها در اين ايام يكي پس از ديگري حكام ظلم و جور را از اريكه قدرت نامشروع خود به زير مي كشاند و با صلابت و قدرت به استقبال حذف اسرائيل غاصب به پيش مي رود.

روز قدس نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام به ویژه ملت مسلمان ایران در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسأله اول جهان است. آرمانی که متعلق به همه ابناء آزادی‌خواه بشر و درد مشترک همه انسان‌های عدالت‌طلب به عنوان حادثه‌ای برای موحدین و مؤمنان در اعصار گذشته، حال و آینده از روزی که مسجدالاقصی پایه‌گذاری شد تا همیشه تاریخ است.

یوم‌الله قدس روز دمیدن خون تازه در رگ‌های امت اسلامی و برافراشته‌تر کردن پرچم مبارزه با رژیم صهیونیستی و مقاومت توأم با امید و معنویت تا آزادی فلسطین و محو کامل غاصب قبله اول مسلمین و جرثومه فساد یعنی رژیم جعلی، کودک‌کش و نژادپرست صهیونیستی است.

ما دانش آموزان انجمنی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان فارس، همچون سال های گذشته بیان می داریم که تمامی حوادت و اتفاقات منطقه بر این گزینه تأکید دارد که فلسطین کماکان مسئله اصلی دنیای اسلام است و براساس همین واقعیت است که رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) همچنان رژیم صهیونیستی را مشکل اصلی دانسته و مسلمانان را از هرگونه انحراف از این دشمن و مشغول شدن به خود برحذر می‌دارند.

ما دانش آموزان انجمنی و پرچم داران نسل چهارم انقلاب اسلامی در استان فارس با پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همراه با دیگر مسلمانان و آزادیخواهان جهان، بار دیگر بر حمایت از ملت مظلوم فلسطین تأکید کرده و اعلام می داریم که پای آرمان های انقلاب اسلامی همچون گذشته ایستاده ایم و حتی با وجود عدم حضور خیابانی در روز قدس در راستای رعایت اصول بهداشتی، جدی تر از گذشته با تلاش برای ایجاد ایران قوی از امت فلسطین، بویژه نوجوانان و جوانان فلسطینی در برابر ظلم و ستم صهیونیست ها تا آزاد سازی کامل قدس شریف و فلسطین اشغالی از دست رژیم غاصب اسرائیل حمایت می نماییم.

 

به امید ظهور یگانه منجی عالم بشیریت، حضرت ولی عصر (عج)

 

دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان فارس

 

کلمات کلیدی


ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید