دبیرکل اتحادیه در آستانه روز جهانی قدس عنوان کرد:

دانش آموزان انجمنی آماده حماسه آفرینی در روز قدس می شوند

دانش آموزان انجمنی آماده حماسه آفرینی در روز قدس می شوند

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حسین تاریخی دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، برنامه های روز قدس این تشکل را به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد.

تاریخی گفت: سه طرح با کاروان انصار، کرونا صهیون و قدس در قاب رسانش از جمله برنامه های ملی هستند که برای اجراهای میدانی و برخط پیش بینی شده اند.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تشریح کرد: با توجه به فرا رسیدن روز قدس، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در اقدامی هنرمندانه پویشی را تحت عنوان "با کاروان انصار" در قالب هم خوانی سرود نمایش "ایران قوی" توسط دانش آموزان انجمن های اسلامی سراسر کشور برگزار می کند.

وی افزود: در این پویش دانش آموزی، گروه های سرود نمایش "با کاروان انصار" به اجرای خیابانی همزمان سرود "ایران قوی" با محوریت روز قدس، در روز پنج شنبه 1 خرداد راس ساعت 17 در شهرهای خود اقدام می کنند.

 

تاریخی خاطر نشان کرد: طی تعامل صورت گرفته با شبکه امید، اجرای با کاروان های انصار در سراسر کشور به طور همزمان از شبکه امید پخش خواهد شد.

 

تاریخی تشریح کرد: پویش کرونا صهیون، با تأکید بر اقدامات خیبثانه و ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین و مقایسه آن با آثار سوء ویروس کرونا پویشی است که در قالبی طنز و در دو بخش دختران و پسران اجرا می شود.

وی افزود: دختران با ساخت عروسک های نمایشی و اجرای نمایش های طنز و پسران با اجرای دابسمش بر اساس شخصیت ها سازی از سران رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار و انتشار آن در فضای مجازی در این پویش شرکت می کنند.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تشریح کرد: «قدس در قاب رسانش» برنامه دیگری است که در آن مجموعه‌ای از گفتگوهای برخط با اصحاب و فعالانه حوزه رسانه همانند سرکارخانم مرضیه هاشمی، جناب آقای مازیار بیژنی و... جهت پاسخگویی به شبهات دانش‌آموزان و با موضوع اختصاصی فلسطین، روز قدس، رژیم اشغالگر و اهمیت رسانه ها در انعکاس موضوع فلسطین، در قالب آپارات و شبکه‌های اجتماعی اجرا می شود.

تاریخی در خاتمه خاطر نشان کرد: علاوه بر برنامه های فوق هر استان بر مبنای ظرفیت های بومی و محلی خود، برنامه های خلاقانه و نوآورانه ای را با موضوع روز قدس طراحی و اجرا می کند. مانند برنامه گفت و گو محور آفتاب ضیافت در استان یزد که از طریق آپارت و شبکه های اجتماعی مجازی با موضوع فلسطین در روز قدس پخش می شود.

گفتنی است، دانش آموزان انجمنی سراسر کشور با صدور بیانیه های جداگانه ضمن حمایت از ملت مظلوم فلسطین بر ادامه را مقاومت تاکید کردند.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید