در روز جهانی قدس:

بیانیه اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان منتشر شد

بیانیه اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گلستان منتشر شد

 

به گزارش اتحادیه روابط عمومی انجمن های اسامی دانش آموزان، متن بیانیه اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزی استان گلستان به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
فلسطین پاره‌ی تن اسلام است. "امام خمینی (ره)" 
 
سالهاست که رژیم غاصب صهیونیستی،مردم مظلوم فلسطین را می‌کُشد، مجروح می‌کند و زمینهایشان را با زور غصب میکنند؛ مردم مظلوم فلسطین، سلاحی برای مقابله با آنها ندارد و رژیم صهیونیستی با حمایت شیطان بزرگ،آمریکا همچنان به جنایت‌های خود در فلسطین ادامه می‌دهد. 
 
مردم فلسطین صدایشان به گوش کسی نمی‌رسد و این امر وظیفه‌ی ماست که صدای مظلومیت آنها را نه تنها به گوش مسلمانان بلکه به گوش همه‌ی جهانیان برسانیم.
 
صدای مظلومیت مردم فلسطین و ندای غریبی آن ها به گوش ما می رسد و طبق فرموده ی پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) که می‌فرمایند: «هرکس ندای مسلمانی را بشنود و او را یاری نکند، او مسلمان نیست» باید به فریاد مظلومیت آن ها پاسخ دهیم و صدای غربت مردم آنجا را به گوش همه ی آزادمردان برسانیم و برای کمک به آنها اقدامی انجام دهیم.
 
روز قدس روز اعتراض به ظلم و ظالم است. از منظر امام این روز، روزِ مبارزه‌ی مستضعفان با ظالمان است و این وظیفه‌ی همه‌ی مستضعفان است که در این روز به مقابله با ظالمان بپردازند. 
 
ما دانش آموزان همچنان از فلسطین حمایت می‌کنیم و ندای غریبی آنها را به گوش مردم جهان، از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب میرسانیم.
 
ان‌شاءالله به همت مردم فلسطین و با توکل بر خدا اسرائیل نابود خواهد شد و حزب الله همچنان پیروز می‌ماند.
 
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید