در حمایت از قدس شریف:

دانش آموزان انجمنی استان چهار محال و بختیاری بیانیه ای در حمایت از آرمان ملت فلسطین منتشر کردند

دانش آموزان انجمنی استان چهار محال و بختیاری بیانیه ای در حمایت از آرمان ملت فلسطین منتشر کردند

به گزارش روابط عوی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در بیانیه دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی استان چهار محال و بختیاری آمده است:

بیانیه دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم

هر ساله در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، دعوت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی «قدس‏سره» در گوش جهانیان طنین‏انداز می گردد که:

«من از عموم مسلمانان جهان و دولت های اسلامی می خواهم که برای کوتاه کردن دست این غاصب و پشتیبانان آن به هم بپیوندند و جمیع مسلمانان جهان را دعوت می کنم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را که از ایام قدر است و می تواند تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین نیز باشد، به عنوان روز قدس انتخاب و طی مراسمی همبستگی بین المللی مسلمانان را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین اعلام نمایند» (صحیفه امام، ج‏9، ص 267‏).

در دنیایی که حقوق بشر، فقط به ادعایی برای چپاول و غارت ملت های مستضعف تبدیل شده است، روز جهانی قدس، برگ زرینی است برای رسوا کردن ظلم و ستم و جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی. حقوق بشر صهیونیستی یعنی تجاوز به مال و خاک دیگران، قتل عام کودکان و بی پناهان، کشتار مردان و زنان بی گناه و بمباران شهرها و مناطق غیرنظامی. اما این غده شوم سرطانی بداند، نابودی آن ها نزدیک است و وعده الهی حق.  إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِينَ مُنْتَقِمُونَ

دانش آموزان انقلابی با قلبی آکنده از خشم نسبت به جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی اعلام می دارند:

1- ما دانش آموزان انقلابی تا آخرین نفس از جهاد در راه خدا و مبارزه علیه کفر و ظلم دست نکشیده و تا محو نشدن رژیم کودک کش صهیونیستی راه حق خود را ادامه خواهیم داد.

2- مردم مسلمان ایران همیشه در راه دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالم پیرو مقتدای خود، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بوده و هیچ وقت با دشمنان قسم خورده اسلام مدارا نکرده و با توانی مضاعف تر از گذشته، مبارزه با کفر و ظلم را ادامه خواهند داد.

3- کودکان، نوجوانان و دانش آموزان جهان به ویژه کشورهای اسلامی، با عزمی راسخ، طومار ظلم و ستم را برچینند و با مشت های محکم خود بر سر دولت های بی کفایت و مزدور منطقه فرود آورند و تا نیل به اهداف والای اسلامی از حرکت جهاد و مبارزه در راه خدا دست نکشند.

4- سازمان های مدافع حقوق بشر، به خود آیند و چشم های خود را باز کنند و ظلم و جور صهوینیست غاصب به فرزندان فلسطینی را ببینند و با دفاع از حقوق کودکان، دانش آموزان، زنان و مردان فلسطینی، افکار عمومی جهانی را همراه نمایند و رژیم غاصب صهیونیستی را تحت فشار قرار دهند.

دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی، ضمن انزجار از تحریم‌های صورت گرفته از سوی برخی کشورهای غربی علیه حزب‌الله لبنان و فشارهایبین‌المللیبرآنکهباهدفتضعیفمقاومتاسلامیصورتمی‌گیرد،برمیثاقدوبارهبااندیشه‌هاینابامامخمینیدردفاعازملتمظلومفلسطینووفاداریبهآرمانرهایی قدس شریف تاکید می نمایند.

صهیونیست غاصب بداند، اگرچه ویروس منحوس کرونا مانع حضور ما دانش آموزان انقلابی در خیابان ها و برگزاری راهپیمایی شده است اما تا محو کردن آن ها از صفحه روزگار وقت زیادی نمانده است و نوجوانان و دانش آموزان مسلمان دست از تلاش و مبارزه تا پیروزی قطعی اسلام بر کفر و ظلم نخواهند کشید.

 ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید