در روز جهانی قدس:

دانش آموزان انجمنی اتحادیه سیستان و بلوچستان بیانیه ای در حمایت قدس شریف صادر کردند

دانش آموزان انجمنی اتحادیه سیستان و بلوچستان بیانیه ای در حمایت قدس شریف صادر کردند

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، اعضای دانش آموزی اتحادیه انجمن های اسلامی استان سیستان و بلوچستان با محکو کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس در بیانیه ای حمایت خود را از مردم مطلو فلسطین اعلام کردند.

 

سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَیْلًا مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیر
 
پاك و منزّه است آن (خدايي ) كه بنده اش را از مسجدالحرام تا مسجدالاقصي كه اطرافش را بركت داده ايم شبانه برد، تا از نشانه هاي خود به او نشان دهيم . همانا او شنوا و بيناست.
 
 
ما در جمهوری اسلامی، هزینه‌های دفاع از فلسطین را پذیرفتیم. گفتیم از فلسطین دفاع میکنیم، دنیای استکبار در مقابل ما ایستاد و ضربه زد امّا ما استقامت کردیم، ایستادیم، باز هم خواهیم ایستاد، و مسلّم میدانیم که پیروزی نهایی متعلّق است به ملّت فلسطین است(مقام معظم رهبری مدظله العالی)
 
روز قدس، روز وحدت همه انسان های عدالت خواه است ، روز همبستگی امت های اسلامی، روز وحدت همه انسان های حقیقت خواه و عدالت دوست، روز گره خوردن دستانِ توانای امت اسلامی و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم تا نابودی این رژیم و امپریالیسم غارتگر است.
روز قدس، روز کنار گذاشتن سلیقه ها و پیوستن قطره ها به اقیانوس جاری انسان هاست. روز قدس، روز بازتابِ خشمِ خروشانِ خلق های ستم دیده و طوفانی شدن غیرت های مقدس مردمی است که نفرت خویش را علیه اسرائیل غاصب با شعارهایشان ابراز می کنند .
 
ما دانش آموزان انجمن های اسلامی همانند سال های گذشته بیزاری خود را از رژیم غاصب اسرائیل اعلام نموده و حمایت خودمان را از مردم غیور و ستم دیده فلسطین به خصوص جوانان شجاع و مبارزشان ابراز میداریم و از تمامی اقشار جامعه درخواست داریم تا در یوم الله قدس بیانیات امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را با جان و دل شنوا باشند و به آن جامعه عمل بپوشانند و به مقتدای عظیم الشان مان اعلام می داریم، در میدان هستیم تا با مشت های گره کرده مان بر دهان استکبار جهانی بکوبیم و با ملت مظلوم فلسطین تجدید پیمان می کنیم که تا آزادی قدس شریف و نابودی کامل صهیونیسم جنایتکار حمایتشان خواهیم کرد.
 
به امید حذف هرچه زودتراسرائیل از نقشه جهان
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید