در روز جهانی قدس:

بیانیه دانش آموزان انجمنی استان مرکزی در حمایت از قدس شریف منتشر شد

بیانیه دانش آموزان انجمنی استان مرکزی در حمایت از قدس شریف منتشر شد

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، متن بیانیه دانش آموزان انجمنی استان مرکزی در روز جهانی قدس به شرح زیر است.

بسمه تعالی

و خداوندی که در ثنای توحید اش بس که فرمود: نه فرزند کسی است که کسی فرزند اوست هیچ کس را بر کس دیگری برتری ندارد مگر به تقوا. خداوندی که بیش از ما عذابش بر ظالمان و غاصبان غاصبان رسید و یاری اش بر مستضعفین و مومنین پس به وعده نصر و فتح و بر دشمنان ظالم و غاصب وعده هلاکت و عذاب داده است و این چنین خواهد کرد.
همان خداوندی که بیش از این هم خلف وعده نکرده ملت سرافراز فلسطین از آغاز جوشش اسلام ناب محمدی در ایران با انقلاب اسلامی در کنار شما بودیم و هستیم جوانان و نوجوان های ایرانی از کودکی مرگ بر اسرائیل را ورد زبان خود کردیم این رژیم جعلی اسفناک و غاصب را در دلهایمان کشتیم .
زمانی که گوش مردم عالم از غوغا های رسانه ای پر است ما در این زمان فریاد مظلومیت شما را شنیدیم و می شنویم و زمانی که چشم های مردم یا از فیلم های هالیوودی و لحظه‌های حساس فوتبالی پر می شود، باز هم مثل آنها از شما به حقی که از شما گرفته شده غافل نمی شویم حتی زمانی که صهیونیسم رجال جوان های دنیا را در شهرت و آرزوهای خام خفه می کند.
ما استوار مقاومت میکنیم از شراب صهیونیزم نمی نوشیم مبادا که شما را از یاد ببریم با شما فریاد میزنیم در کنار شما فریاد میزنیم و آنقدر این صدای حق طلبی را بلند فریاد می زنیم تا گوش و چشم خواب عالمین بیدار شود مردم عالم باید بدانند همیشه مصداق رنگ قرمز پیراهن تیم بایرن نیست یا تنها برند کوکاکولا قرمز نیست بلکه بلکه خون های شما نیز قرمز است قرمز تر از تمام رنگهای عالم .
جهانیان باید بدانند همانگونه که رنگ چشم معشوقان هالیوودی و رنگ ماشین های مدرن گران قیمت و رنگ نوشابه های کوکا مشکی و تیره است رنگ آسمانی که زیرش صهیونیزم ماهیت و موجودیت دارد نیز تیره است رنگ ظلم سیاه است حتی اگر پرچمش سفید باشد و ظالم خونریز است حتی اگر خطوط پرچمش آبی باشد استوار و ایستاده در جبهه مقاومت در کنار شما هستیم و به شوق نماز جماعت شیعه و سنی در مسجد الاقصا نابودی رژیم جعلی اسرائیل را آرزو می کنیم و سنگ های مان را مثل شما به طرف شان پرتاب می کنیم.
 
شما از نزدیک به ما کمی دورتر.همچنان سترگ و مقاوم ایستاده ایم در کنار شما و هیچگاه موجودیت این رژیم سفاک را نپذیرفته و نخواهیم پذیرفت سرزمین فلسطین برای پدران شما بوده امروز برای شماست و فردا برای فرزندان شما.
 
کلمات کلیدی


ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید