با حضور دبیرکل اتحادیه

آیین تکریم و معارفه مسئول اتحادیه سمنان برگزارشد

آیین تکریم و معارفه مسئول اتحادیه سمنان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان، آیین تکریم و معارفه مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان، روز چهارشنبه یازدهم تیر با حضور دبیرکل اتحادیه در سالن جلسات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان برگزار گردید.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه کرامت و سالروز میلاد امام رضا(ع) گفت: از زمان تاسیس اتحادیه بیش از چهار دهه میگذرد که مجموعه انجمن اسلامی کارنامه قابل توجهی رو در این سال ها به جای گذاشته.

 تاریخی در ادامه به ارائه گزارش فعالیت های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پرداخت و خاطرنشان کرد: وجه تمایز این مجموعه این است که به توان، انگیزه و هنرمندی دانش آموزان در عرصه های مختلف اعتماد کرده و فرصت را برای بروز و ظهور دانش آموزان فراهم کرده است هر وقت این کار با قدرت انجام شده خروجی های بسیار عالی و درخشانی داشته است.

 

وی  با اشاره به سابقه تشکل در زمان انقلاب و مبارزات،گفت : حضور دانش آموزان باعث سرعت گیری این تحولات شد و از افتخارات دیگر انجمن اسلامی میتوان به اعزام دانش آموزان درعرصه های دفاع مقدس اشاره کردکه حاصل آن تقدیم 36000 دانش آموز به جمهوری اسلامی بوده است.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: برنامه های همکلاسی آسمانی و لشکر فرشتگان خواستگاه آن سرگذشت پژوهی همین شهدا می باشد. آنچه که الان مهم است این است که دشمنان قسم خورده انقلاب به دوران نابودیشان بسیار در حال نزدیک شدن هستند و صدای فرو ریختن مبانی اومانسیم و لیبرال دموکراسی خیلی بیشتر از گذشته به گوش میرسد. شاید در سالیان گذشته اگر حرفی از پوشالی بودن حرف های غرب به میان می آمد برای خیلی ها سخت بود تا این حرف را بپذیرند.

 

وی گفت: هم اکنون شاهد این هستیم که پوشالی بودن، دروغی بودن شعارها و شاخص هایی که تلاش شده در افکار عمومی مردم نهادینه بشود در حال ریخته شدن است. اتفاقاتی که در سال گذشته در فرانسه شکل گرفت و گسترش پیدا کرد که تا الان به واسطه نژادپرستی در آمریکا شعله ور شده و باعث تزلزل در این کشور شده است.

 

تاریخی با اشاره به اینکه، دشمنان نظام با برنامه های مختلف و با استفاده از ابزار فضای مجازی، قدرت رسانه ای و استفاده از افراد سست ایمان و متزلزل پیش می آیند تا هجمه های گوناگون را به افکار دانش آموزان وارد کنند خاطرنشان کرد: نقش ما در این میان این است که با استفاده از دانش آموزان خوش فکر و با انگیزه سدی در مقابل دشمنان ایجاد کنیم تا دانش آموزان بتوانند با استقامت خودشان آماده رویارویی بزرگ در آینده نزدیک بشوند. بحمدالله اعتقادات مردم انقدر مستحکم است که ناراحتی بابت اختلال در نظام نداشته باشیم اما زمان این اجازه را نمیدهد تا بخواهیم کوتاهی کنیم.

 

دبیرکل اتحادیه  انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: فرصتی برای دانش آموزان عزیز ایجاد شود تا به میدان بیایند و از انقلاب دفاع کنند، همانطور که انجمن های اسلامی در زمان دفاع مقدس و قبل از پیروزی انقلاب محل دفاع از انقلاب به وسیله ابزارهای مختلفی از قبیل مناظرات سیاسی بوده اند. متاسفانه در این ایام زمزمه هایی در خصوص اقدامات مشکوک به گوش میرسد پس آمادگی ما در این رابطه در این برهه از زمان بسیار با اهمیت می باشد.امیدواریم با حضور دانش آموزان مستعد، توانمند و با انگیزه در مدارس این قدم های انتهایی تا درهم شکستن استکبار جهانی با قوت برداشته شود.

 

در ادامه دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن تقدیر از خدمات و زحمات سید محمد مهدی سیادتی مسئول پیشین اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان حکم مسئولیت 2 ساله محمدرضا عرب پور مسئول جدید این اتحادیه را به ایشان اعطا کرد و برای ایشان آرزوی توفیق در این مسئولیت داشتند.

 

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید