دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان:

هیئت انصارالمهدی در استان چهارمحال و بختیاری فراتر از یک هیئت است

هیئت انصارالمهدی در استان چهارمحال و بختیاری فراتر از یک هیئت است

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی حسین تاریخی، دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان طی یک سفر دو روزه به مرکز استان چهارمحال و بختیاری، ضمن حضور در تپه نورالشهدای شهرکرد و تجدید میثاق با شهدا، در دفتر اتحادیه استان حاضر و ضمن بازدید از بخش های مختلف آن با کادر اتحادیه استان دیدار و از زحمات کادر اتحادیه استان در پیش برد اهداف تشکیلات تقدیر و تشکر کرد.

 در ادامه، دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان، دیدار و گفتگو کردند.

برگزاری جلسه با شهردار شهرکرد، از دیگر برنامه های سفر دبیر کل به استان چهارمحال و بختیاری بود.

در این نشست، دبیر کل اتحادیه، با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه با رئیس سازمان همیاری شهرداری‌ها و معاون وزیر بیان کرد: این ظرفیت باید مهیا شود تا در محیط مدرسه امکان مواجه شدن دانش‌آموزان با اتفاقات پیرامون نسبت به مسائل اجتماعی و فرهنگی و صنفی مهیا شود.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور بیان کرد: مجموعه اتحادیه در استان چهارمحال و بختیاری جزو اتحادیه‌های خوب و پیشتاز است و هیئت انصارالمهدی در استان فراتر از یک هیئت ایفای نقش کرده است.

شهردار شهرکرد در ادامه این دیدار گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی از سوی اتحادیه نیازمند اعتبارات مناسب است که می‌طلبد به منظور جذب اعتبارات فرهنگی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزان کشور پیگیری و نگاه‌ ویژه‌ای به استان چهارمحال و بختیاری ایجاد شود.

در پایان عبدالغنی احداث ساختمان اتحادیه در مرکز استان را یک امر ضروری دانست و تاکید کرد: مجموعه مدیریت شهری نیز در این راستا متناسب با ظرفیت‌های موجود همکاری لازم را با اتحادیه خواهد داشت.

دبیر کل اتحادیه در ادامه سفر خود با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، از حمایت های ایشان در تمامی برهه ها تقدیر و تشکر کرد و ادامه ی مسیر انجمن های اسلامی در نخبه یابی و نخبه پروری با استفاده از رهنمودهای وی را بسیار موثر خواند.

 حجت الاسلام و المسلمین نکونام ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های هیأت دانش آموزی انصارالمهدی شهرکرد مخصوصا در مناسبت های مذهبی، عمق بخشی هرچه بیشتر به دانش آموزان را برای پیشبرد بیش از پیش فعالیت ها ضروری عنوان کرد.

دیدار با مسئولین اتحادیه های شهرستان های استان نیز یکی دیگر از برنامه تاریخی به چهارمحال و بختیاری بود.

در این دیدار، مسئولین شهرستان ها ضمن تشکر از حمایت های اتحادیه استان، مشکلات و محدودیت های موجود کار تربیتی و فرهنگی اتحادیه های شهرستان ها را ذکر کردند.

نشست با مربیان شهرستان شهرکرد نیز پایان بخش برنامه های تاریخی در اولین روز سفر وی به استان چهارمحال و بختیاری بود.

در ادامه دیدار ها حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان با فرحناز قائدامینی، مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست، دبیرکل اتحادیه ضمن ارائه مختصری از برنامه‌ها و طرح‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، از حمایت‌های همه جانبه آموزش و پرورش از اتحادیه استان تقدیر کرده و از روند همدلی و همکاری موجود ابراز خرسندی کرد.

 قائدامینی، مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری نیز از اتحادیه استان به عنوان مجموعه فرهنگی جوان، امین و قدرتمند نام برد و از تمامی زحمات مجموعه به ویژه هیات انصارالمهدی (عج) شهرکرد در در ایام ماه محرم تقدیر کرد.

در ادامه این سفر، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن حضور در شهرستان بروجن با امام جمعه و معاون پرورشی آموزش و پرورش این شهرستان دیدار نمود.

در ادامه نیز با سرکشی از اتحادیه این شهرستان، ضمن ابراز خداقوت و تشکر، نقطه نظرات و پیشنهادتی را ارائه نمود.

تاریخی ضمن اشاره به لزوم بهره مندی از ظرفیت نهادها و ادارات شهرستان، گفت: انشالله آینده بسیار خوبی برای این اتحادیه رقم خواهد خورد این امر مستلزم تلاش ها و مجاهدت های مسئول و اعضای اتحادیه شهرستان می باشد.

در ادامه دیدار ها حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان با حجت الاسلام و المسلمین طاهری، مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین طاهری در این دیدار گفت: این شجره طیبه که با تلاش های مستمر مسئولین اتحادیه انجمن های اسلامی استان شکل گرفته، با قدرت به راه خود ادامه می دهد و مطمئنا با آسیب شناسی و برنامه ریزی بلند مدت، به اهداف خود خواهد رسید.

 دبیر کل اتحادیه نیز در ادامه پیوند عمیق ایجاد شده بین اداره کل تبلیغات اسلامی و اتحادیه استان را بسیار مبارک دانست و بر تحکیم این پیوند تاکید کرد.

دبیر کل اتحادیه در ادامه سفر خود با حضور در دفتر استاندار چهارمحال و بختیاری، از حمایت های ایشان در تمامی برهه ها به ویژه در برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم تقدیر و تشکر کرد.

اقبال عباسی نیز ضمن اشاره به خاطرات دوران نوجوانی خود از حضور در انجمن اسلامی مدرسه، خود را عضوی از این خانواده خواند. استاندار در ادامه گفت: اتحادیه انجمن های اسلامی به راستی تشکل امین نظام بوده و یکی از اصلی ترین پشتوانه های نظام اسلامی و ولایت می باشد.

در پایان نیز، نشست دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با برخی اعضای قرارگاه ملی و دانش آموزان نخبه شهرکرد برگزار شد.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید