خبرگزاری فارس

از توزیع بسته‌های شیرینی بین مردم تا برپایی گروه سرود دانش‌آموزی در خیابان

از توزیع بسته‌های شیرینی بین مردم تا برپایی گروه سرود دانش‌آموزی در خیابان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، رضا نجابت مسؤول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان فارس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، ضمن تبریک روز میلاد با سعادت پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و تقارن این ایام با روز دانش‌آموز و یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی استکبار ستیزی به تشریح تعدادی از فعالیت‌های این اتحادیه به مناسبت این ایام پرداخت.

 

وی با بیان اینکه همه تلاش‌های ارکان این اتحادیه در جهت سهیم بودن حداکثری دانش‌آموزان در برنامه‌ریزی، اجرا و به نتیجه رساندن فعالیت‌هاست، افزود: برگزاری جشن خیابانی با حضور تعدادی از دانش‌آموزان همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برپایی سرود در چندین خیابان پرتراکم شهر، توزیع بسته‌های شیرینی بسته بندی شده میان مردم و نورافشانی از جمله برنامه‌هاست.

 

نجابت افزود: از دیگر فعالیت‌ها می‌توان به برگزاری سه مسابقه که ویژه همه دانش‌آموزان متوسطه اول و دوم سراسر استان است اشاره کرد که شامل مسابقه نقد و بررسی مستند «پرزیدنت آکتور سینما»، مسابقه خوانش کتاب طنز «تاریخ مستطاب آمریکا» به همراه طراحی کاریکاتور و در آخر مسابقه‌ای با سوالات متعدد با عنوان مسابقه خاتم النببین(ص) است.

 

وی با اشاره به ضرورت گفتمان‌سازی و رسالت روشنگری برای دانش‌آموزان، به برگزاری نشستی گفت‌وگو محور همراه با پرسش و پاسخ با حضور دکتر کوشکی است که از طریق فضای مجازی و صدا و سیما پوشش داده خواهد شد، اشاره کرد.

 

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان فارس ادامه داد: از دیگر برنامه‌ها می‌توان به دیدار دانش‌آموزان و سخنرانی تعدادی از آنها در محضر نماینده ولی فقیه در استان و همچنین دیدار تعدادی از دانش‌آموزان دختر با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اشاره کرد.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید