قزوین/

افتتاح مرکز نیکو کاری الفبا در اتحادیه قزوین

افتتاح مرکز نیکو کاری الفبا در اتحادیه قزوین

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوین، حجت الاسلام مهدی محمودی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوین از افتتاحیه مرکز نیکوکاری الفبا در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوین خبرداد و گفت: یکی از اهداف تربیتی انجمن های اسلامی پرورش و رشد و شکوفایی نوجوانانی است که در عرصه جهاد معنوی پا به میدان گذاشتند، و مراتب دانی و فانی را طی نموده و به مشرق معنویت در حال حرکت می باشند.
 

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوین ادامه داد: دانش آموزان در این پیکار، نیازمند توشه ای هستند که از مسلک مولای  متقیان که آیه « یُطْعِمُونَ الطَّعامَ عَلى‏ حُبِّهِ مِسْکیناً وَ یَتیماً وَ أَسیراً» برچیده اند.


حجت الاسلام  محمودی خاطرنشان کرد:حال این محمل نورانی (مرکز نیکو کاری الفبا) بابی شد که دانش آموزان انجمن اسلامی در مسیر سلوک معنوی دست در دست هم به همنوعان خود محبت هدیه کرده و موجبات شادی حضرت حق و خلق خدا را فراهم آورند.


مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قزوین گفت: این حرکت خدا پسندانه که طی تفاهم نامه فی ما بین اتحادیه و کمیته امداد امام خمینی(ره) انجام شده ، باقیات صالحاتی است که مؤمنان از آن متنعم می گردند

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید